Sběratel sněhu

Sběratel sněhu - Jan Štifter | I15cajalco.com

...rovinách a na základě archivních dokumentů i českobudějovické architektury události odsunu a poválečných let, které se nám jako drobné střípky skládají do plastického obrazu toho, jak to možná bylo, možná nebylo, ale určitě nemělo a nejspíš nemuselo ... Kniha Sběratel sněhu | Knihy pre každého ... ... Sběratel sněhu Jan Štifter. 4,3 ( 3) Literární sonda do životů z periferie společnosti. Dominik opatrně sbírá sníh do sáčku, aby v mrazáku uchoval jeho přítomnost. Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého kluka, kterého Dominik vídá jako zjevení každou noc u postele, majitelky starého deníku i všech ... Sběratel sněhu je novinka z Vyšehradu, která se výborně čte i drží (díky menšímu formátu). Autor do p ... Sběratel sněhu | Albatros media ... . Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého kluka, kterého Dominik vídá jako zjevení každou noc u postele, majitelky starého deníku i všech ... Sběratel sněhu je novinka z Vyšehradu, která se výborně čte i drží (díky menšímu formátu). Autor do příběhu, který je rozdělen do tří časových rovin, zakomponoval jak fikci, tak i skutečné události, ale taky spoustu zážitků svých blízkých. Sběratel sněhu Autor: Štifter, Jan Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788074299841 ISB...

INFORMACE

AUTOR
Jan Štifter
DIMENZE
5,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel sněhu.pdf

POPIS

Literární sonda do životů z periferie společnostiDominik opatrně sbírá sníh do sáčku, aby v mrazáku uchoval jeho přítomnost. Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého kluka, kterého Dominik vídá jako zjevení každou noc u postele, majitelky starého deníku i všech, kteří kdysi obývali budějovický lágr. Tři časové linie, tři generace a tři různé osudy se prolínají v jeden strhující příběh, v němž se vrací lidé z dávných dob, protože minulost zůstala nedořešená.

Chcete si přečíst knihu?Sběratel sněhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Štifter. Číst Sběratel sněhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY