Kluk. Příběhy z dětství

Kluk. Příběhy z dětství - Roald Dahl | I15cajalco.com

...ch obchodů, hodnocení a recenze Kluk. Příběhy z dětství - Dahl Roald ... Příběhy z dětství - YouTube ... . Kluk. Příběhy z dětství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si m ... Kniha Kluk. Příběhy z dětství - Roald Dahl | Dobré Knihy.cz ... . při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kluk příběhy z dětství 229,-212,-Skladem > 10 ks. Koupit. Kluk příběhy z dětství Jako malého kluka potkalo Roalda Dahla spoustu neuvěřitelných příhod. Navštěvoval internátní školu, kde se setkal s šikanou a přísnými tresty, které si dnes už sotva dovedeme představit. (Už asi tušíte, odkud se vzala strašná ... Kniha: Kluk. Příběhy z dětství Autor: Roald Dahl. Do několika oddílů rozdělil Roal Dahl první část vlastní biografie, v níž popisuje prvních dvacet let svého života. Vzpomíná na svou rodinu, na otce a starší sestru, které ztratil ... Název: Kluk. Příběhy z dětství. Originální název: The Boy. Tales of Childhood. A...

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluk. Příběhy z dětství.pdf

POPIS

Představte si, že se plavíte na palubě úžasné lodi. Ochutnáváte čokoládu pro výrobce té nejlepší čokošky. Vydáte se do Afriky za úžasným dobrodružstvím. Nebo se pomstíte jedné odporné babizně, která si vážně zasloužila trochu zavařit! Jako malého kluka potkalo Roalda Dahla spoustu neuvěřitelných příhod. Zážitky malého chlapce jsou ohromující, podivuhodná a někdy i děsivá. Všechna jsou ale zaručeně pravdivá a báječná!

Chcete si přečíst knihu?Kluk. Příběhy z dětství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Kluk. Příběhy z dětství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY