Anglická konverzace u lůžka nemocného

Anglická konverzace u lůžka nemocného - - | I15cajalco.com

...dukována a šířena v papírové, elektronické Kupte knihu Anglická konverzace u lůžka nemocného (collegium) s 15 % slevou za 169 Kč v ověřeném obchodě ... Anglická konverzácia | knihy a učebnice | preskoly.sk ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Anglická konverzace u lůžka nemocného. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registro ... Kniha "Anglická konverzace u lůžka nemocného" ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Anglická konverzace u lůžka nemocného. Kolektív | GRADA Publishing, a.s. (august, 2018) Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a ... Lingea Česko-anglická konverzace . Nejmodernější a nejpodrobnější konverzační příručka na trhu s výrazně praktickým zaměřením. Na 352 stranách najdete 120 témat, oboustranný slovník s 8000 hesly, přehled gramatiky a řadu užitečných informací o anglicky mluvících zemích. U každé fráze a slovíčka je uveden ... Anglická konverzace u lůžka nemocného ... Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. ... Anglická konverzace u lůžka nemocného . Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Anglická konverzace u lůžka nemocného - kol. Krátky popis: Neodolatelný produkt Anglická konverzace u lůžka nemocného - kol. od výrobce GRADA Publishing u nás najdete levně od 169 Kč Obvyklá cena: 135 Německá konverzace u lůžka nemocného Jak se dobře domluvit spacientem - cizincem? Ktomu slouží prakticky zaměřená konverzace zmedicínské a ošetřovatelské oblasti. Anglická konverzace u l...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglická konverzace u lůžka nemocného.pdf

POPIS

Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Fráze k ošetřovatelské péči jsou děleny podle ošetřovatelských postupů – od úpravy lůžka, přes hygienu a podávání jídla, až po specializované postupy, např. infuze, aplikaci injekcí, péči o matku a dítě atd.

Chcete si přečíst knihu?Anglická konverzace u lůžka nemocného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Anglická konverzace u lůžka nemocného Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY