Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním životě

Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním životě - Jordan Ellenberg | I15cajalco.com

...uletělo. Tweet. ... Recenze produktu Nebojte se matematiky ... Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním ... ... . Nebojte se matematiky Krása čísel skrytá v každodenním životě ... co v našem životě děláme. ... Jordan Ellenberg v knize Nebojte se matematiky svým humorným matematickým způsobem analyzuje obyčejný život a ukazuje, která čísla jsou opravdu důležitá, která můžeme zapomenout už ve školních lavicích a také, kdy je ... Nebojte se matematiky Krása čísel skrytá v každode ... CPress - Nebojte se matematiky ... ... Nebojte se matematiky Krása čísel skrytá v každodenním životě ... co v našem životě děláme. I jen nepatrná znalost matematiky nám může pomoct odhalit struktury a zákonitosti ukryté hluboko v chaosu dnešního světa. ... Jordan Ellenberg v knize Nebojte se matematiky svým humorným matematickým způsobem analyzuje ... (krása čísel skrytá v každodenním životě) ... Nebojte se matematiky. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.bizbooks.cz. ... tak i jeho žáci. Lidí, kteří někdy v životě budou potřebovat integrál (1 − 3x + 4x. 2) −2. dx, hodnotu kosinu 3θ nebo syntetické dělení polynomů, najdeme . sotva pár tisíc. Nebojte se matematiky Krása čísel skrytá v každodenním životě . Jordan Ellenberg; ... Ve skutečnosti se matematika dotýká téměř všeho, co v našem životě děláme. I jen nepatrná znalost matematiky nám může pomoct odhalit struktury a zákonitosti ukryté hluboko v chaosu dnešního světa. ... Jordan Ellenberg v knize ... Nebojte se matematiky: Krása č...

INFORMACE

AUTOR
Jordan Ellenberg
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním životě.pdf

POPIS

Světová matematická superstar odhaluje skrytou krásu a logiku světa!Matematika na školách vypadá většinou jako soubor abstraktních pravidel, která vymyslel někdo hodně dávno před námi a kterým dnes rozumí sotva vyučující. Autor humorným způsobem analyzuje obyčejný život a ukazuje, která čísla jsou opravdu důležitá, která můžeme zapomenout už ve školních lavicích a také, kdy je potřeba úplně změnit rovnici. Prakticky se dozvíte např. proč mají vysocí rodiče malé děti, anebo kdy přijít na letiště, abyste dlouho nečekali, ale zase aby vám letadlo neuletělo.

Chcete si přečíst knihu?Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jordan Ellenberg. Číst Nebojte se matematiky: Krása čísel skrytá v každodenním životě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY