Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření

Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření - Radkin Honzák | I15cajalco.com

...yhoření Radkin Honzák. 5,0 ( 1) Jak vystoupit z bludného kruhu vyčerpání? Syndrom vyhoření je stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky ... Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření [eBook] - Radkin ... ... . Tuto knihu napsal známý psychiatr MUDr. Radkin Honzák pro lidi, kteří jsou pod silným tlakem stresorů ... Syndrom vyhoření je stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření. Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření. T ... Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření - Radkin Honzák ... ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření. Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření. Typografie Vladimír Verner. Odpovědná redak torka Radka Fialová . E-knihu vydalo v roce 2013 nakladatelství Vy še hrad, spol. s r.o., ja ko svou . 1181. publikaci. Vydání v elektronickém formátu první (podle 1. vydání v tištěné podobě). Audiokniha Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření je určená všem, kdo se chtějí vyhnout tzv. burn out, neboli syndromu vyhoření. Autorem je Radkin Honzák. Kupte knihu Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření od Radkin Honzák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření 195 CZK Nov ... co to syndrom vyhoření je a jak se rodí, přináší i tabulky s možností „obodovat se" v naší konkrétní situaci, ale hlavně pomáhá hledat cestu, jak z téhle šlamastyky ven. Štítky: ... Ve Vyšehradu vyšla v několika vydáních jeho kniha Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření, ohromný úspěch zaznamenal knižní rozhovor s Rena...

INFORMACE

AUTOR
Radkin Honzák
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření.pdf

POPIS

Syndrom vyhoření neboli burn out je stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními důsledky. K do vyhořel, musel předtím hořet. M usel být zapálený pro svou – většinou lidumilnou – činnost. A le zapálíme-li svíčku na obou koncích, dostaneme sice dvakrát víc světla, vyhoří však za poloviční dobu. Tuto knihu napsal známý psychiatr dr. Radkin Honzák pro lidi, kteří mají pocit, že jsou pod silným tlakem stresorů a že by se mohli kandidáty vyhoření poměrně snadno stát: „Pokud jste se ocitli v situaci, že plameny vašeho nadšení hodlají už strávit vás, je nezbytná nějaká změna. A jediné, co můžete změnit, jste vy samotní. To je blbé! A těžké! Ale je to jediné skutečně účinné řešení a stojí za to – v každém věku!“ Spíše než na rady typu „to dělej – to nedělej“ se dr. Honzák přitom zaměřuje na to, jak jít životem radostněji a vyhnout se pastem, které – kupodivu – na sebe nastražujeme nejhorlivěji, nejčastěji, nejvíc a nejefektivněji my sami. Nikdo totiž nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá smysl, a zcela si tak uzavírá možnosti poučit se a něco na sobě změnit. Živě a populárně napsaná knížka popisuje, co to syndrom vyhoření je a jak se rodí, přináší i tabulky s možností „obodovat se“ v naší konkrétní situaci, ale hlavně pomáhá hledat cestu, jak z téhle šlamastyky ven.

Chcete si přečíst knihu?Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radkin Honzák. Číst Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY