Projezte se k trvalému zdraví

Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea Überallovi | I15cajalco.com

...jídla jako léku", na rozdíl od konvenční medicíny zdůrazňují léčivou sílu promyšlené stravy ... Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea ... ... . Projezte se k trvalému zdraví. Florian Überall, Andrea Überall. Autoři knihy vyznávají myšlenku „jídla jako léku", na rozdíl od konvenční medicíny zdůrazňují léčivou sílu promyšlené stravy. Projezte se k trvalému zdraví Florian a Andrea Überallovi Jako každá ženská řeším pár kilo navíc (jen v mém případě jich je teda o něco víc než jen pár) a trošku se přestávám orientovat v přehršli diet a výživových rad. Autoři Projezte se k trvalému zdraví mají hromadu praktických doporučení a logických ... Naslouc ... Projezte se k trvalému zdraví - Knihkupectví Luxor ... . Autoři Projezte se k trvalému zdraví mají hromadu praktických doporučení a logických ... Naslouchejte svému tělu a naučte se rozpoznat, který druh stravy je pro vás vhodný, případně jak jednotlivé potraviny kombinovat, abyste z jejich vlastností vytěžili maximum. Vyhýbejte se léčkám moderní výživy a změňte stravovací návyky. Autoři vysvětlují, jak rychle poznáte, co je pro vás nestravitelné, a jak výživa ovlivňuje zdraví. Projezte se k trvalému zdraví 2018; Projezte se ke zdraví 2017; Podobné knihy. Léčení včelími produkty 2017; Kniha Projezte se ke zdraví je v. Přečtených: 8x: Projezte se k trvalému zdraví - Florian a Andrea Überallovi - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží PROJEZTE SE K TRVALÉMU ZDRAVÍ. Florian a Andrea Überallovi. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 5149: Výrobce: Esence: Stran: 248: Vydání: 2018: EAN kód: 9788075496522: ... Pokračování knihy Projezte se ke zdraví spojuje to nejlepší z obou sfér - možnosti západní medicíny a hluboké znalosti ... Nyní se vracejí s pokračováním, kdy jídlo má sloužit jako lék a myslí na to, jak může přirozená strava posloužit zdraví. V naší nové soutěži vám nabízíme možnost vyhrát jeden ze dvou výtisků knihy Projezte se k trvalému zdraví. Soutěž o knihu Projezte se k trvalému zdraví končí 21. srpna 2018. Ceny do ......

INFORMACE

AUTOR
Florian a Andrea Überallovi
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Projezte se k trvalému zdraví.pdf

POPIS

Autoři knihy vyznávají myšlenku „jídla jako léku“, na rozdíl od konvenční medicíny zdůrazňují léčivou sílu promyšlené stravy. Na co potřebujeme kupříkladu blokátory žaludeční kyseliny, když můžeme těmto potížím čelit přirozenou cestou? Správnou výživou lze dosáhnout nejen holisticky, ale i dlouhodobě pozitivních účinků. Pokračování knihy Projezte se ke zdraví spojuje to nejlepší z obou sfér – možnosti západní medicíny a hluboké znalosti tibetského léčitelství – a nabízí konkrétní poznatky o nebezpečí nadužívání léků, upozorňuje na důležitou funkci trávicího traktu a vysvětluje, jak najdete vlastní cestu ke zdravé, léčivé stravě.

Chcete si přečíst knihu?Projezte se k trvalému zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian a Andrea Überallovi. Číst Projezte se k trvalému zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY