Dobrodružství historie: aneb O českých dějinách trochu jinak

Dobrodružství historie: aneb O českých dějinách trochu jinak - Jiří Sommer | I15cajalco.com

...řináší několik originálních teorií a hypotéz se solidní oporou v pramenech ... Sommer Jiří | Prodej knih ... .Vyprávění pokračuje vyvracením některých ... V tomto díle nazvaném Dobrodružství historie se autor pokouší nahlédnout pod pokličku těchto a podobných tajemství. Předkládaná kniha deseti příběhů z českých dějin otevírá období spojené s legendárním knížetem a soudcem Krokem a dále prostupuje takovými událostmi, které autor považuje za stěžejní. Kniha: Historie trochu jinak -- Převážně nevážně o českých dějinách - R ... Knihy Jiří Sommer | Dobré Knihy.cz ... . Kniha: Historie trochu jinak -- Převážně nevážně o českých dějinách - Richard Händl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Mikuláš aneb Přemyslovci nevymřeli roku 1306 .. Karlovy peripetie . Václavovy peripetie . Kód: 0309196: Nakladatel: Vydavatelství BARON - Mgr. Prášil Petr: Cena s DPH : 500,- Kč: DPH: 10 %: Dostupnost: Poslední kusy: Autor: Kárník Josef, Klihavec ... Název: Historie trochu jinak. Převážně nevážně o českých dějinách Autor: Richard Händl Ilustrace: Jakub Krejčí Vydání: 2. Rok vydání: 2009 Nakladatel: Jota Počet stran: 330 Edice: populárně naučná Vazba: tvrdá s obálkou Stav: výborný viz.foto, větší formát tel.723 617198 /email: [email protected] -- bez obálky ,dobrý stav -- Převážně nevážně o českých dějinách. Autor se zaměřuje na nejpozoruhodnější okamžiky české historie. S humorným nadhledem začíná líčení událostí našich nejranějších dějin a přináší několik originálních teorií a hypotéz, a to se solidní oporo… Dobrodružství historie aneb O českých dějinách trochu jinak Odborníka i laika často napadne, zda dějiny mají nějakou vnitřní logiku, do jaké míry jsou ... Kód: 0330268 Osudová zastavení českých dějin - O hsitorii trochu jinak. Sommer Jiří. 248 Kč. 208 Kč. ušetříte 40 Kč. do 3 dnů. Koupit. Dobrodružství historie aneb O českých dějinách trochu jinak. ... Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Sommer Jiří: Dobrodružství historie aneb O českých dějinách trochu jinak Odborníka i laika často napadne, zda dějiny mají nějakou vnitřní logiku, do jaké míry jsou jednotlivé historické události vzájemně provázány (prostore ... Historie trochu jinak Převážně nevážně o českých dějinách. N...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Sommer
DIMENZE
3,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství historie: aneb O českých dějinách trochu jinak.pdf

POPIS

Odborníka i laika často napadne, zda dějiny mají nějakou vnitřní logiku, do jaké míry jsou jednotlivé historické události vzájemně provázány (prostorem, časem, osobnostmi), nebo zda každá událost měla svoji vlastní příčinu a důsledek. V tomto díle nazvaném Dobrodružství historie se autor pokouší nahlédnout pod pokličku těchto a podobných tajemství. Předkládaná kniha deseti příběhů z českých dějin otevírá období spojené s legendárním knížetem a soudcem Krokem a dále prostupuje takovými událostmi, které autor považuje za stěžejní. V každéz nich je něco dramatického, je v ní jak láska, tak nenávist, krutost a podlost, přátelství a nepřátelství. Pokud bude čtenář pozorně číst, najde tam odpovědi na některé tyto otázky. A zároveň se může seznámit s netradičním autorským pohledem na jejich výklad.

Chcete si přečíst knihu?Dobrodružství historie: aneb O českých dějinách trochu jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Sommer. Číst Dobrodružství historie: aneb O českých dějinách trochu jinak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY