Nejhorší děti na světě 2

Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams | I15cajalco.com

...u. Koupit. 4,0 Hodnotili 3 uživatelé 5 2x ... Walliams David: Nejhorší děti na světě Kniha od 222 Kč ... ... . 4 0x. 3 0x. 2 1x. 1 0x. 20+ zákazníků již zakoupilo. 66 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Nejhorší děti na světě mě opravdu pobavily, občas mám pocit, že takové děti mám doma také, ale po přečtení této knihy vím, že mohou být i zlobivější a opravdu horší děti. Ale tato kniha je určena především dětem, které si velmi užijí příběhy těchto zlobidel. Skvělá dobrodružství, která vás vt ... Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams | Elektronická ... ... . Skvělá dobrodružství, která vás vtáhnou do ... Elektronická kniha Nejhorší děti na světě 2 na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nejhorší děti na světě 2 od ostatních... Nejhorší děti na světě 2. Jiří Lábus, David Walliams. Pro děti Zahraniční literatura. Svět je plný dětí tak hrozných, že na ně jedna audiokniha rozhodně nestačí. Tihle vejlupci jsou ještě mnohem horšejší než tlupa, kterou vám představil první díl.... Nejhorší děti na světě 2 Autor: Walliams, David Nakladatel: Argo EAN: 9788025724941 ISBN: 978-80-257-2494-1 Originál: The World Worst Children 2 Překlad: Volhejnová, Veronika Ilustrace: Ross, Tony Popis: 1× kniha, flexi, 288 stran, česky Rozměry: 14,8 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Nejhorší děti na světě. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nejhorší učitelé na světě 2020; Babička drsňačka 2012; Pan Smraďoch 2012; Ďábelská zubařka 2014; Malý miliardář 2013; Kluk v suk...

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
3,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší děti na světě 2.pdf

POPIS

Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce“ jsou daleko příšernější! A tentokrát se můžete těšit i na trafikanta Rádže. Sbírku deseti strašliváckých historek napsal světoznámý britský šprýmař David Walliams a ilustrace opět nakreslil báječný Tony Ross. David dnes patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším autorům dětské literatury, jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a po celém světě se jich prodalo přes dvacet milionů.

Chcete si přečíst knihu?Nejhorší děti na světě 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Nejhorší děti na světě 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY