Nejhorší děti na světě 2

Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams | I15cajalco.com

...horší děti na světě obsahuje deset humorných příběhů, určených nejen pro děti a mládež ... Walliams David: Nejhorší děti na světě Kniha od 222 Kč ... ... ... Autor David Walliams, čte Jiří Lábus. Sbírka deseti báječně zlomyslných historek o děsných dětech jako Slinta Sam, Špindíra Štěpka, Všivák Véna, Brečivá Berta nebo Dlouban Dan… Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce" jsou daleko příšernější! A tentokrát se můžete těšit i na trafikanta Rádže. Nejhorší děti na světě 2 - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned ... Nejhorší děti na světě 2 - David Walliams | Elektronická ... ... . Nejhorší děti na světě 2 - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Nejhorší děti na světě 2. David Walliams, Jiří Lábus % Přehrát ukázku Zastavit ukázku. MP3 ke stažení . 239 K ... Nejhorší jména na světě? Neuvěříte, že někdo dokáže takhle pojmenovat své děti. 30. března 2018, 14:03 — Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz ... 251 Kč Nejhorší děti na světě 2 - Walliams David . Četli jste Nejhorší děti na světě?A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce" jsou daleko příšernější! Nejhorší děti na světě Perfektní zábavné čtení pro děti nejen na prázdniny. Sbírka deseti báječně zlomyslných historek o nejhorších dětech na světě. Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Audiokniha Nejhorší děti na světě 2 obsahuje pokračování oblíbeného titulu, určeného nejen pro děti a mládež... Autor David Walliams, čte Jiří Lábus. Další soubor deseti strašliváckých historek o dětech jako Hladový Hubert, Krutá Klotylda, Hnusná Háta, Mlsný Marcel, Superhvězda Stáza a dalších....

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší děti na světě 2.pdf

POPIS

Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce“ jsou daleko příšernější! A tentokrát se můžete těšit i na trafikanta Rádže. Sbírku deseti strašliváckých historek napsal světoznámý britský šprýmař David Walliams a ilustrace opět nakreslil báječný Tony Ross. David dnes patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším autorům dětské literatury, jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a po celém světě se jich prodalo přes dvacet milionů.

Chcete si přečíst knihu?Nejhorší děti na světě 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Nejhorší děti na světě 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY