Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky

Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky - - | I15cajalco.com

...evy, které změnily náš svět navěky - Lucie Hlavatá ... Současnost a historie Extra Publishing | Zboží.cz ... ... Od triumfu Viléma Dobyvatele v bitvě u Hastings po bitvy, v nichž Jana z Arku zázračně spasila Francii a krvavé husitské války. Čtěte dál a poznejte příběhy králů a královen, křižáků a zločinců ... Název: Tajemný středověk - Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7525-170-1. EAN: 9788075251701. Objednací kód: NA324237 Tajemný s ... Tajemný středověk od 124 Kč - Heureka.cz ... . EAN: 9788075251701. Objednací kód: NA324237 Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky kol. Nakladatel: Extra Publishing 2019 Tajemný středověk (Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky) Kolektív autorov • Extra Publishing, 2018 Na sklade Akcia Extra Publishing Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky (978-80-7525-170-1) Období středověku často vnímáme jako brutální věk temnoty, ignorance, krveprolití a nemocí. Nazýváme jej „obdobím temna", které od sebe odděluje antiku a osvícenství. Je sice pravda ... Extra Publishing Slovenský štát 1939-1945 - kolektiv . Období Slovenského státu vzbuzuje kontroverze dodnes. Desítky přiložených artefaktů přinášejí fascinující pohled na temné i světlejší momenty slovenské historie za druhé světové války. Největší objev egyptologie Jaromír Malek / Extra Publishing (2020) ... Tajemný středověk [E-kniha] Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky kol. / Extra Publishing (2019) Ihned K dispozici pro okamžité stažení ... Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky Kniha - 162 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá 172,- bez DPH 157,- 4 produktů v kategorii Současnost a historie Extra Publishing. Porovnejte ceny, zjist...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky.pdf

POPIS

Období středověku často vnímáme jako brutální věk temnoty, ignorance, krveprolití a nemocí. Nazýváme jej „obdobím temna“, které od sebe odděluje antiku a osvícenství. Je sice pravda, že válčení, invaze a náboženská pronásledování byly pro tuto dobu typické, ale dějiny středověku jsou také plné neohrožených objevitelů, revolučních umělců a myslitelů, stejně tak jako ušlechtilých vladařů, jejichž odkaz přetrval do dneška. Ve Velké knize Tajemný středověk prozkoumáme některé z nejpozoruhodnějších příběhů tohoto pohnutého období. Od triumfu Viléma Dobyvatele v bitvě u Hastings po bitvy, v nichž Jana z Arku zázračně spasila Francii a krvavé husitské války. Čtěte dál a poznejte příběhy králů a královen, křižáků a zločinců, papežů a sedláků a mnoha dalších… Velikost PDF je 40 MB.

Chcete si přečíst knihu?Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tajemný středověk: Největší hrdinové, zrádci, bitvy a objevy, které změnily náš svět navěky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY