Matematika a pozornost pro žáky s SPU

Matematika a pozornost pro žáky s SPU - - | I15cajalco.com

...áky s SPU od Jitka Kendíková,PhDr.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Vyzkoušeno: pracovní sešity pro školáky s SPU | Raabe.cz ... . 33 prodejen po celé ČR 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo ... 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poru ... Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Kendíková Jitka ... ... ... 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo ... 5.2.2017 - Centrum učebnic CZ - Raabe, Gošová, V., Kuliferda - Pozornost I - PS pro žáky s SPU na 1. stupni ZŠ Matematika a pozornost pro žáky s SPU. Skladem (> 3) 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ 84 Kč. Značka: RAABE. Podobné produkty ... 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo ... Sešity jsou ideální pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace, čtení a grafomotoriky těchto žáků a jsou koncipovány tak, aby jednotlivé aktivity nejen procvičovaly a rozvíjely jejich dovednosti, ale aby děti zároveň i bavily. V ediční řadě naleznete tyto sešity: - Matematika a pozornost pro žáky s SPU Anotace 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají ... Pracovní listy pro žáky se specifickými poruchami učení (a nejen pro ně) doplňují testovou oblast Specifické poruchy učení. Jsou rozdělené do šes...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika a pozornost pro žáky s SPU.pdf

POPIS

96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo diagnostikovanou poruchu matematických schopností – dyskalkulii. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, ale i dětem, které s počítáním teprve začínají. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. 96 aktivit nabídne Vašemu dítěti trénink pozornosti a orientace nejen při výuce matematiky. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení. Kniha je určena dětem od 6 do 9 let.

Chcete si přečíst knihu?Matematika a pozornost pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Matematika a pozornost pro žáky s SPU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY