Homeopatie do kapsy

Homeopatie do kapsy - Yveta Knoblochová | I15cajalco.com

...y na organismus. Svět Homeopatie, integrovaný portál o homeopatii: Nastává sezóna výletů a s nimi nutnost mít po ruce příhodný (a nejlépe i lahodný) zdroj energie ... HOMEOPATIE DO KAPSY, Autopatie, Tkáňové soli / Zboží ... ... . Zavilé odpůrce cukru tentokrát nepotěším, ale tajní fanoušci Receptáře inspiraci jistě ocení. A mladším ročníkům by se zas mohl líbit alternativní název „DIY Power Bars". Homeopatie do kapsy Autor: Knoblochová, Yveta Nakladatel: Yveta Knoblochová EAN: 9788027036363 ISBN: 978-80-270-3636-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Okénko do Světa homeopatie; ... která se vejde opravdu do kapsy, do tašky a nebo do jakékoliv dámské kabelky, a tak ji lze mít kdykoliv k dispozici. Mám v ... Homeopatie do kapsy - Yveta Knoblochová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Okénko do Světa homeopatie; ... která se vejde opravdu do kapsy, do tašky a nebo do jakékoliv dámské kabelky, a tak ji lze mít kdykoliv k dispozici. Mám v ní čtyři homeopatické léky a s těmi si vystačím téměř na všechny problémy homeopatické první pomoci. ... 22.11.18 - Homeopatie do kapsy . Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: [email protected] Ukázky z knihy můžete vidět zde. Homeopatická poradna. Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: [email protected] HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli . Kniha se od ostatních homeopatických ...

INFORMACE

AUTOR
Yveta Knoblochová
DIMENZE
6,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatie do kapsy.pdf

POPIS

Každý z nás se jednou setkal s náhlou horečkou, hmyzím kousnutím nebo řešil neustávající kašel. Kniha je určena pro všechny, kteří chtějí najít cestu k homeopatii a nikdy se sní nesetkali. Pomůže seznámit se s příznivými účinky na organismus. Také seznamuje s několika cestami homeopatického léčení. Jedná se o klasickou homeopatii, autopatii (léčení vlastní slinou) a nakonec léčbu tkáňovými solemi. Tato kniha je přehledná, vždy s vysvětlením každé z metod. Na konci této knihy je přehled nemocí pro použití tkáňových solí. Kniha „Homeopatie do kapsy“ může být dobrým pomocníkem na cestě k upevnění svéhozdraví.

Chcete si přečíst knihu?Homeopatie do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yveta Knoblochová. Číst Homeopatie do kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY