První republika

První republika - Angelo Purgert | I15cajalco.com

... seriál sledovat mimo území ČR. Příčinou jsou však podmínky stanovené v licenční smlouvě, které je ČT nucena dodržovat ... Česko - Wikipedie ... . Rodina Valentů musí čelit dalším výzvám. Píše se listopad 1930 „Historie nezadržitelně posunuje hrdiny a příběhy První republiky do těžkých let hospodářské krize a prohlubujících se národnostních konfliktů mezi českými a německými občany země," říká kreativní producent Jan Maxa. „Je až s podivem, jak situace téměř devadesát let staré kopírují ... Seriál První republika online - Každá rodina má ... První republika (TV seriál) (2014) | ČSFD.cz ... . „Je až s podivem, jak situace téměř devadesát let staré kopírují ... Seriál První republika online - Každá rodina má svoje tajemství. Dramatická sága, která na osudech rodiny Valentů mapuje atmosféru první republiky od roku 1918 do roku 1945. První republika je označení pro Československo v období od jeho vzniku v roce 1918 do přijetí Mnichovské dohody roku 1938 a postoupení převážně německojazyčného pohraničí Německu.Následovala druhá (1938-1939) a třetí republika (1945-1948); toto názvosloví bylo odvozeno od Francouzských republik čís...

INFORMACE

AUTOR
Angelo Purgert
DIMENZE
7,71 MB
NÁZEV SOUBORU
První republika.pdf

POPIS

Nechte se omámit nostalgií. Charitativní fotografický projekt Angelo Purgerta vás přenese oněkolik desítek let zpátky v čase. Pronikněte do atmosféry první republiky prostřednictvím autentických snímků. Autor vytvořil originální fotografie, které ze dvacátých a třicátých let minulého století čerpají, ale zároveň svým nádechem pronikají ido současnosti. To se odráží nejen varanžmá scény, ale také vpózách modelů i technickém provedení. Kniha vychází na počest stoletého výročí založení republiky. Jejím hlavním posláním je nejen oslava, ale především pomoc dětem.

Chcete si přečíst knihu?První republika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angelo Purgert. Číst První republika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY