Léto: Harmonie a zdraví na každý den

Léto: Harmonie a zdraví na každý den - Jelena Svitko | I15cajalco.com

...na. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a energii ... Kniha LÉTO: Harmonie a zdraví na každý den | Moja-Kniha.sk ... ... Fragment Jóga na každý den . Kniha - 10 stran, česky, Zkuste začít den s nejznámější jogínskou sestavou - Pozdravem slunci. Tento soubor cviků dodává tělu energii, proto se doporučuje cvičit zejména ráno. Pokud vám po ránu nezbývá čas, zkuste večerní zklidňující sestavu Pozdrav měsíci. Kniha postupuje den za dnem, od 1. prosince po konec února. Autorka nám vypráví o životě a jeho plynutí, o přírodě, o potřebách těla i duše. Přibli ... Léto: Harmonie a zdraví na každý den - Jelena Svitko ... ... . Kniha postupuje den za dnem, od 1. prosince po konec února. Autorka nám vypráví o životě a jeho plynutí, o přírodě, o potřebách těla i duše. Přibližuje různé přirozené, nenásilné metody, jak se dostat do dobré kondice, zlepšit chorobný stav, vyléčit se, ale podle možností stále se udržovat při zdraví, síle a dobré náladě. Její rady a recepty se snaží ... Jaro Harmonie a zdraví na každý den. Jelena Svitko. Kniha vás provede den za dnem obdobím od 1. března do 31. května. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a sílu jarní... 208 Kč Jaro Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena. den za dnem obdobím od 1. března do 31. května. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a sílu jarní obnovy. Zima - Harmonie a zdraví na každý den. Kdo napsal knihu Zima - Harmonie a zdraví na každý den? Autorem je Jelena Svitko. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Objednávejte knihu LÉTO Harmonie a zdraví na každý den v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Jelena Svitko
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto: Harmonie a zdraví na každý den.pdf

POPIS

"Kniha vás provede den za dnem obdobím od 1. června do 31. srpna. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a energii horkého, bujného léta. V létě nám příroda nabízí spoustu plodů, květů a dalších projevů její hojnosti. K nim patří i med, jemuž je věnováno několik kapitol hned ze začátku. K častým nepříjemnostem patří různí parazité, proto zde najdete hodně rad, jak je ze svého organizmu vyhnat. Další zdravotní potíže a témata, které Jelena Svitko úspěšně řeší, jsou: žlučové kameny, diabetes, zdravé cévy a žíly, hemoroidy. Celkově kniha obsahuje spoustu rozmanitých receptů na chutná a zdravá jídla, léčivé přípravy i nevšední domácí kosmetické prostředky. Co se týče nejen těla, ale i duše, tento letní díl rozebírá několik zajímavých ikon, svatou Trojici, den Ivana Kupaly, chrám sv. Pavla v Římě, proměnění Krista; nechybí ani hezké a u nás málo známé speciální modlitby."

Chcete si přečíst knihu?Léto: Harmonie a zdraví na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jelena Svitko. Číst Léto: Harmonie a zdraví na každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY