Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty

Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty - Wojciech Eichelberger | I15cajalco.com

...a hrob tomu ženy říkají. Žena bez prostředků se prostě bez kapky studu k někomu nasomruje, k dětem, jakémukoliv příbuznému, nebo uloví nějakého chlapa ... Kniha zena v berline | Sleviste.cz ... . Umějí to dobře Dělo se to ovšem vždy hodně pozdě, a tuze záhy končila ta radost, ale to nic nevadí, a nikde jinde za jiných trámů, za jiných ploch, za jiné tmy, bez té vůně sena nebyly by snad ani mohly obstáti sny té ženské kobylí hlavy. Jenže ani o těchto snech nikdy nikomu se nezmiňovala Han. O obranných mechanismech hovořil první S. Freud, rozvinula je Anna Freudová. Nejvíce zkoumanými me ... Bez zenske a bez tabaku | Sleviste.cz ... . Jenže ani o těchto snech nikdy nikomu se nezmiňovala Han. O obranných mechanismech hovořil první S. Freud, rozvinula je Anna Freudová. Nejvíce zkoumanými mechanismy jsou: vytěsnění - týká se situací, kdy člověk zažívá pocit méněcennosti, úzkosti, viny, studu, když selže nebo zažívá něco nepříjemného a znamená vytlačení těchto pocitů do nevědomí (nevědomý proces) A přitom oba píší o tom stejném. Rozdíl je jedině v tom, jak jsou schopni danou situaci vnímat. O feministkách, genderistkách (a jejich mužských variantách) si veskrze myslím, že jsou tu bytosti v jádru své podstaty deformované, se zmrzačením cítěním a pohledem na svět. Neschopné krásu vnímat, cítit a ani tvořit. Bitva o Berlín je monumentálním pomníkem ideologické doktríny, která s uvědomělou vychytralostí představuje své vlastní pojetí historie. Tu vždy píší vítězové, každá ze stran podává svůj vlastní výklad a pravda se rázem stává neuchopitelnou představou bez vlastní vůle. Ide o preceňovanie úlohy sexuality v živote človeka známe ako pansexualizmus (Zikmund Freud). V súčasnosti libidistický názor veľmi podporujú propagátori a výrobcovia antikoncepcie, ktorí sľubujú tzv. bezpečný sex - rozkoš bez rizika počatia. 5. C H O R O B N É O R I E N T Á C I E S E X U Á L N E H O P U D U Být bez zájmu o Eucharistii je jako vzít kalich a vylít ho na zem Po svatokrádežném přijímání přichází obvykle zatvrzelost srdce a nešťastná smrt. Někteří řeknou, že by bylo lepší nejít ke stolu Páně, než se vystavovat tak velkému nebezpečí. Drazí bratři, nechci vás odvádět od svatého příjímání....

INFORMACE

AUTOR
Wojciech Eichelberger
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty.pdf

POPIS

V čem spočívá podstata ženství? Co se doopravdy stalo u rajského stromu? Kdo a proč přikládal polínka pod hranici, na níž se upalovaly čarodějnice? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět kniha známého polského psychoterapeuta Wojciecha Eichelbergera. Po knize Zrazený otcem (česky Argo, 2017), která je věnována světu mužství, tentokrát autor čtenáři předkládá svůj náhled na společenské postavení ženy a z toho vyplývající psychologické aspekty, zaměřuje se na odkrývání mýtů a stereotypů ženskosti, jimiž je do značné míry zahlcen dnešní svět stále ovládaný muži. Tyto mýty a stereotypy hodnotí z hlediska kulturního, etického i náboženského. Kniha se v Polsku stala bestsellerem roku 1997 a byla nominována na prestižní literární cenu Nike, kterou udělují Gazeta Wyborcza a Nadace Agora.

Chcete si přečíst knihu?Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wojciech Eichelberger. Číst Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY