Pokrevní sestra

Pokrevní sestra - Jane Corryová | I15cajalco.com

...tete, což je vždycky důležitý znak kvalitního thrilleru ... Pokrevní sestra - bazar | Databáze knih ... . Pokrevní bratři Východní Německo Blutsbrüder Československo Pokrvní bratia Western / Dobrodružný Východní Německo, 1975, 92 min Režie: Werner W. Wallroth Scé... Pokrevní sestra Autor: Corryová, Jane Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020447142 ISBN: 978-80-204-4714-2 Originál: Blood Sisters Překlad: Mandelíková, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 15 × 22 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Více o e-knize Pokrevní sestra Strhující pří ... Pokrevní sestra - bazar | Databáze knih ... . vydání) Více o e-knize Pokrevní sestra Strhující příběh dvou žen svázaných hrozivým tajemstvím, jako stvořený pro fanoušky Liane Moriarty, Erin Kellyové a B. A. ParisovéJednoho slunečného červencového rána vyrazí tři dívky do školy. Strhující příběh dvou žen svázaných hrozivým tajemstvím. Jednoho slunečného červencového rána vyrazí tři dívky do školy. Za hodinu je jedna z nich mrtvá. O patnáct let později vedou Alison a Kitty odlišné životy. Kitty žije v ústavu. Nemůže mluvit a nehodu, kvůli které se tam dostala, ani svůj předc...

INFORMACE

AUTOR
Jane Corryová
DIMENZE
10,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokrevní sestra.pdf

POPIS

Jednoho slunečného červencového rána vyrazí tři dívky do školy. Za hodinu je jedna z nich mrtvá. O patnáct let později vedou Alison a Kitty odlišné životy. Kitty žije v ústavu. Nemůže mluvit a nehodu, kvůli které se tam dostala, ani svůj předchozí život si vůbec nevybavuje. Alison, lektorka výtvarných kurzů, se zdá být na první pohled v pořádku. Jenže první pohled klame. Když se jí naskytne možnost pracovat ve vězení, rozhodne se ji využít – konečně má šanci vše napravit. Kitty i Alison však někdo sleduje. Někdo, kdo se chce pomstít za to, co se v onen den stalo. A pomsta si žádá další život.

Chcete si přečíst knihu?Pokrevní sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Corryová. Číst Pokrevní sestra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY