44 známek punku: Rozhovory se 44 kapelami

44 známek punku: Rozhovory se 44 kapelami - Eva Csölleová, | I15cajalco.com

.... Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let ... Paperback: 44 známek punku (Vítek Formánek, Eva Csölleová ... ... . Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody ... (celý popis) Titul doručujeme za 3 pracovní dny. 44 známek punku. Rozhovory se 44 kapelami. Cena v prodejně: 280 K ... Rozhovory se jmenovanými a dalšími kapelami najdete v knize nazvané příznačně 44 známek punku. Vítek Formánek a Eva Csölleová vyzpovídali čtyřiačtyřicet kapel punkové scény. Hovoří s nimi o životních hodnotách, pohl ... 44 Známek punku - Vítek Formánek; Eva Csölleová; | Knihy ... ... . Vítek Formánek a Eva Csölleová vyzpovídali čtyřiačtyřicet kapel punkové scény. Hovoří s nimi o životních hodnotách, pohledech na svět a názorech. Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let. Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody hudebního průmyslu rozčeřili naštvaní kluci, kteří změnili nejen zavedená pravidla, ale i životní postoje desítek tisíc lidí po celém světě. 44 známek punku - Vítek Formánek; Eva Csölleová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží 0 hodnocení 44 známek punku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let. Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody hudebního průmyslu ... 44 známek punku. 100% Hodnocení produktu: 100%. ... Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let. Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody... celá specifikace Koupit na ... Kniha 44 známek punku(Tomáš Souček, Formánek, Eva Csölleová Vítek) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Obsah knihy: 44 známek punku Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let. Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody hudebního průmyslu rozčeřili naštvaní kluci, kteří změnili nejen zavedená pravidla, ale i životní ... S knihami o punku se v poslední době v místním prostředí tak trochu roztrhl pytel. Nevím, zda je to způsobeno vnitřním přetlakem autorů spojeným s krizí středního věku, proměnou ...

INFORMACE

AUTOR
Eva Csölleová,
DIMENZE
8,82 MB
NÁZEV SOUBORU
44 známek punku: Rozhovory se 44 kapelami.pdf

POPIS

Oba autoři přinášejí v této knize zajímavé rozhovory s významnými zástupci hudebního směru PUNK za období více jak 15 let. Čtenář se vrátí do vzrušujících let, kdy stojaté vody hudebního průmyslu rozčeřili naštvaní kluci, kteří změnili nejen zavedená pravidla, ale i životní postoje desítek tisíc lidí po celém světě. Členové kapel v knize nemluví o jednotlivých písničkách, ale o svých životních hodnotách, názorech a pohledech na tento svět. Ten, kdo v minulosti nebo i teď vnímá PUNK jako „vopruz“, binec, bude překvapen, neboť je to úplně o něčem jiném. Punk byl vždy svůj, chtěl být jiný, žít kreativní život podle svého. Z těchto důvodu nevyhovoval totalitnímu režimu, který jej plošně potíral. Být pankáčem chtělo kus osobní odvahy, byl to boj „my“ „oni“, heslo Fuck the system obsahovalo v sobě všechno. Zahraniční kapely, které samozřejmě do Československa nesměly přijet, byly vnímány jako nihilistické, k fašismu inklinující seskupení mládeže, vyrůstající bez špetky naděje na budoucnost v prohnilém kapitalismu.

Chcete si přečíst knihu?44 známek punku: Rozhovory se 44 kapelami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Csölleová,. Číst 44 známek punku: Rozhovory se 44 kapelami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY