Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva

Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva - Štěpán Kučera (ed.), | I15cajalco.com

...báně. ... Pro děti (do 10 let) Pro mládež (nad 10 let) Romány, novely, povídky; Umění ... Kniha Všechno nejlepší - Štěpán Kučera, Zbyněk Vlasák ... ... ... Kniha: Všechno nejlepší(Štěpán Kučera) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Při příležitosti dnešních stých narozenin amerického básníka a malíře Lawrence Ferlinghettiho (1919) připomínáme salonní interview, které s ním před čtrnácti lety vedli Karel Srp a Soňa Vedralová. Text jsme loni zařadili do knižního sborníku „Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dva ... Všechno nejlepší. Vychází kniha toho nejživějšího z ... ... . Text jsme loni zařadili do knižního sborníku „Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva". Jethro Tull - By Ian Anderson ». Vše nejlepší - Salon Práva. Published 18.6.2018 | 18.6.2018 | Všechno nejlepší: Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva kniha od: Štěpán Kučera, Zbyněk Vlasák. 100 % ... Kniha Všechno nejlepší: Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva. Přidat komentář ... Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva autor: Kučera Štěpán, Vlasák Zbyněk doporučená cena: 449 Kč naše cena:377Kč Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva Autor: Štěpán Kučera ; Zbyněk Vlasák Sto nejživějších textů vybraných z tisíce čísel Salonu, kulturní a literární přílohy deníku Právo. Na závěr pak proběhne křest knihy Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva, sborníku sta nejlepších článků, které v něm za posledních dvacet let vyšly. Diskutují: Diskutovat přijedou hosté a spolupracovníci Salonu, literární a kulturní přílohy deníku Právo. Na závěr pak proběhne křest knihy Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva, sborníku sta nejlepších článků, které v něm za posledních dvacet let vyšly. Už dvacet let vychází kulturní příloha deníku Právo Salon. Kam se Salon za těch dvacet let posunul a jaké příspěvky se v něm za tu dobu objevily, s tím nás seznamuje kniha Všechno nejlepší s podtitulem Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva. Eseje Václava Bělohradského, Karla Kosíka nebo Mileny Bartlové, rozhovory s Ludvíkem Vaculíkem, Egonem Bondym či Arthurem Millerem, prózy Bohumila Hrabala, Emila Hakla, Bianky Bellové… a ještě mnoho dalších skvělých textů k tomu. To vše pro vás chystáme v knize Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva....

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kučera (ed.),
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva.pdf

POPIS

V Salonu člověk nemusí křičet, aby přeřval ostatní co nejsilnějšími slovy, a přece může být slyšet – je to místo, kde se protichůdné názory nesnaží jeden nad druhým vyhrát, ale dojít ke společnému smysluplnému řešení. Kniha Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva přináší výběr toho nejpozoruhodnějšího, co za uplynulé dvě dekády vyšlo v Salonu, literární a kulturní příloze deníku Právo: eseje filosofů Karla Kosíka, Václava Bělohradského či Jiřího Přibáně; dříve nepublikované texty z pozůstalosti Jaroslava Haška, Bohumila Hrabala a Jana Skácela nebo literárně-esejistickou reflexi 11. září 2001 od Arnošta Lustiga; původní povídky současných spisovatelů a spisovatelek včetně Emila Hakla, Jaroslava Rudiše, Bianky Bellové, Petra Stančíka či Marka Šindelky; analytický seriál sociologa Daniela Prokopa Úvod do praktické sociologie,ověnčený loni Novinářskou cenou, a mnoho dalšího.

Chcete si přečíst knihu?Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kučera (ed.),. Číst Všechno nejlepší. Tisíc čísel a dvacet let Salonu Práva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY