Metodika – Kočka Kačka

Metodika – Kočka Kačka - Vendula Noháčová | I15cajalco.com

...ráci s knihou druhého čtení Kočka Kačka ... Metodika | Slovník cizích slov ... . Podporuje čtenářskou gramotnost, vzbuzuje v dětech zájem o čtený text i o samotný zážitek ze čtení pomocí rozmanitých otázek a úkolů - společné čtení i předčítání, předvídání dalšího děje ... Metodika - Kočka Kačka Autor ... Metodická příručka pro pedagogy i pro rodiče, která slouží k práci s knihou druhého čtení Kočka Kačka. Podporuje čtenářskou gramotnost, vzbuzuj ... Metodika ke druhému čtení - Kočka Kačka | Dumknihy.cz ... ... . Podporuje čtenářskou gramotnost, vzbuzuje v dětech zájem o čtený text i o samotný zážitek ze čtení pomocí rozmanitých otázek a úkolů - společné čtení i předčítání ... Metodika - Kočka Kačka Noháčová Vendula Cena: 111 Kč Kačka, Smrť a tulipán Wolferlbruch Cena: 230 Kč Koupací kniha Kačenka Cena: 125 Kč Kačka & Mops Perglová Kateřina Cena: 119 Kč Ke knize "Kočka Kačka" doporučujeme také: Všechno, co jsme opustili ... Metodická příručka pro pedagogy i pro rodiče, která slouží k práci s knihou druhého čtení Kočka Kačka. Podporuje čtenářskou gramotnost, vzbuzuje v dětech zájem o čtený text i o samotný zážitek ze čtení pomocí rozmanitých otázek a úkolů - společné čtení i předčítání, p...

INFORMACE

AUTOR
Vendula Noháčová
DIMENZE
4,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Metodika – Kočka Kačka.pdf

POPIS

Metodická příručka pro pedagogy i pro rodiče, která slouží k práci s knihou druhého čtení Kočka Kačka. Podporuje čtenářskou gramotnost, vzbuzuje v dětech zájem o čtený text i o samotný zážitek ze čtení pomocí rozmanitých otázek a úkolů – společné čtení i předčítání, předvídání dalšího děje, charakteristika postav, práce ve dvojicích i ve skupině, diskuze nad tématy apod. Specialitou této metodiky je, že si děti, podobně jako vypravěčka a zároveň hlavní hrdinka celé knihy, vedou zápisník, k němuž se v průběhu čtení vrací v podobě různých úkolů. Autorkou metodiky je zkušená lektorka, pracující metodou Kritického myšlení.

Chcete si přečíst knihu?Metodika – Kočka Kačka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vendula Noháčová. Číst Metodika – Kočka Kačka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY