Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky

Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky - Phyllis Dorothy Jamesová | I15cajalco.com

...vala hřbitovy a jiné povídky. P.D. Jamesová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny ... Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky | O2 Knihovna ... . Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky - hodnocení knihy Knihu hodnotilo 66 uživatelů. Nikdo neumí proniknout do hlavy vraha lépe než úžasná P. D. Jamesová. V téhle sbírce se představuje šest jejích povídek, které dosud knižně ... Diskuze ke knize | Čtenářský klub | ČBDB.cz ... . D. Jamesová. V téhle sbírce se představuje šest jejích povídek, které dosud knižně nevyšly, a hvězda britské detektivky v nich září stejně jasně jako ve svých nejslavnějších románech. Hledáte Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky od P.D. Jamesová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi....

INFORMACE

AUTOR
Phyllis Dorothy Jamesová
DIMENZE
9,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky.pdf

POPIS

Nikdo neumí proniknout do hlavy vraha lépe než úžasná P. D. Jamesová. V téhle sbírce se představuje šest jejích povídek, které dosud knižně nevyšly, a hvězda britské detektivky v nich září stejně jasně jako ve svých nejslavnějších románech. V detektivce někdy nejde jenom o totožnost pachatele. Občas bývají mnohem záhadnější motivy činu a způsob jeho provedení.A přestože se obvykle dozvíme neblahý osud jak oběti, tak vraha, co ta hrstka mazaných zabijáků, kterým se podaří naplánovat a provést dokonalý zločin? Co ti, kteří se nedostanou před soud, ačkoli byli odhaleni? A co ti, kteří se stanou svědky vraždy nebo odhalí zločince, ale rozhodnou se ponechat si tu informaci pro sebe? To jsou některé ze záhad, do nichž se ponoříme v těchto šesti příbězích, jež nás zavádějí do myšlení, vzpomínek, citových pohnutek, ospravedlňování, snů a tužeb stojících za vražednými příčinami a následky.

Chcete si přečíst knihu?Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phyllis Dorothy Jamesová. Číst Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY