Půlnoční linka

Půlnoční linka - Lee Child | I15cajalco.com

...nihy . Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa ... Půlnoční linka - Lee Child | Knihy Dobrovský ... . Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Za ni přece v armádě bojoval! Autobus, jímž Re... Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa. Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Editions for The Midnight Line: 0399593489 (Hardcover published in 2017 ... Půlnoční linka (Jack Reacher, #22) by Lee Child ... . Editions for The Midnight Line: 0399593489 (Hardcover published in 2017), (Kindle Edition published in 2017), (Kindle Edition published in 2017), 0593078... Půlnoční linka - Lee Child Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa. Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Za ni přece v armádě bojoval! Autobus, jímž Reacher cestuje, krátce zastaví +...

INFORMACE

AUTOR
Lee Child
DIMENZE
6,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Půlnoční linka.pdf

POPIS

Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa. Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Za ni přece v armádě bojoval! Autobus, jímž Reacher cestuje, krátce zastaví v malém městě na Středozápadě. Reacher se jde projít a za výlohou zastavárny zahlédne absolventský prsten vojenské akademie ve West Pointu z roku 2005. Je malý, nejspíš patřil kadetce, která si ho koupila jako dárek k ukončení studia. Reacher také absolvoval West Point, a ví, kolik úsilí každého vojáka stojí, aby mohl prsten získat. Nedává mu smysl, že by se ho neznámá žena najednou jen tak zbavila. Sám přesně neví, co jej nutí, aby se pustil do pátrání – je to vojenská čest, pocit sounáležitosti s kolegyní nebo něco jiného? Řekne řidiči, že dál nepojede, prsten koupí a vydá se na cestu zatím neznámým směrem, aby zjistil, jaký příběh se za kouskem kovu s černým kamenem skrývá.

Chcete si přečíst knihu?Půlnoční linka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child. Číst Půlnoční linka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY