Opuštěná rota: Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách

Opuštěná rota: Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách - Gregg Zoroya | I15cajalco.com

.... Místo toho... Čti víc. 276 Kč Opuštěná rota Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách; Opuštěná rota Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách ... Opuštěná rota - Zoroya Gregg - Knihkupectví Ládví ... ... Omnibooks ISBN 978-80-88274-00-1 EAN 9788088274001. Koncem roku 2007 přijela do východního Afghánistánu jediná rota amerických výsadkářů, která si říkala ... (boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách) ... Boj amerických výsadkářů . o přežití v afghánských horách. GREGG ZOROYA. 5. Opuštěná rota. PŘEDMLUVA. Velení spojené speciální operační jednotky jsem se ujal v červnu 2008. Když ... E-kniha: Opuštěná rota - Gregg Zoroya | Knihy.ABZ.cz ... ... Boj amerických výsadkářů . o přežití v afghánských horách. GREGG ZOROYA. 5. Opuštěná rota. PŘEDMLUVA. Velení spojené speciální operační jednotky jsem se ujal v červnu 2008. Když jsem chtěl pochopit a ocenit boj, který naši vojáci vedli, rychle ... Opuštěná rota (Gregg Zoroya) Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách. ... Očekávali, že si získají srdce a mysli lidí v odlehlých horách a rozšíří působnost afghánské vlády až do této divočiny. Místo toho strávili následujících patnáct měsíců zoufalým bojem. Opuštěná rota Autor Gregg Zoroya. Koncem roku 2007 přijela do východního Afghánistánu jediná rota amerických výsadkářů, která si říkala „Chosen Few". Očekávali, že si získají srdce a mysli lidí v odlehlých horách a rozšíří působnost afghánské vlády až do této divo ... celý popis. Dárek! Aktuální dTest Název: Opuštěná rota. Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách. Originální název: The Chosen Few. Autor: Gregg Zoroya. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Military; ISBN: 978-80-88274-00-1. EAN: 9788088274001. Objednací kód: NA321824 Opuštěná rota. Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách - Gregg Zoroya: Krátky popis: Zlevněný produkt Opuštěná rota.Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách - Gregg Zoroya od výrobce Omnibooks u nás najdete levně od 261 Kč : Obvyklá cena Kniha Opuštěná rota - Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách (Gregg Zoroya) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Opuštěná rota - Zoroya Gregg - Koncem roku 2007 přij...

INFORMACE

AUTOR
Gregg Zoroya
DIMENZE
12,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Opuštěná rota: Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách.pdf

POPIS

Koncem roku 2007 přijela do východního Afghánistánu jediná rota amerických výsadkářů, která si říkala „Chosen Few“. Očekávali, že si získají srdce a mysli lidí v odlehlých horách a rozšíří působnost afghánské vlády až do této divočiny. Místo toho strávili následujících patnáct měsíců zoufalým bojem. Bránili se neustálým útokům a byli donuceni k pomalému a nepřetržitému ústupu. Stále čelili přesile tálibánských bojovníků, vrhajících se na ně ze všech stran. Jak se pozornost a vojenské zdroje Spojených států přesouvaly do Iráku, na odloučené a útokům vystavené výsadkáře se měsíc za měsícem valila palba reaktivních granátů, raket a kulometů. Jen několik týdnů před návratem domů svedli svůj poslední a nejtužší boj. Blízko vesnice Wantu v provincii Núristán obklíčily asi tři stovky nepřátelských bojovníků přibližně padesát příslušníků roty Chosen Few bránících částečně dobudovanou bojovou základnu. Ten den v červnu 2008 jich devět padlo a více než dvacet utrpělo zranění. Byla to pravděpodobně nejkrvavější bitva války v Afghánistánu. Výsadkáři se vrátili domů zoceleni válkou. Dva z nich byli vyznamenáni Medailí cti. Jejich zážitky všechny navždy změnily.

Chcete si přečíst knihu?Opuštěná rota: Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregg Zoroya. Číst Opuštěná rota: Boj amerických výsadkářů o přežití v afghánských horách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY