Agent v kapse

Agent v kapse - Jiří Chalupa | I15cajalco.com

...n a Pepi mají společného kamaráda - malou figurku tajného agenta v kapse ... Nebezpečné předměty doma — Videa — Déčko — Česká televize ... . V každém díle čelí jeden z kamarádů potencionálně nebezpečné či nezvyklé situaci, kterou ale s pomocí tajného agenta hravě vyřeší! Nový seriál děti učí pravidla pro ... Tereza Taliánová, Actress: Spindl. Tereza Taliánová was born on October 31, 2005 in Prague, Czech Republic. She is an actress, known for Spindl (2017), Alenka v zemi zázraku (2018) and Agent v kapse (2018). Barevná výpravná kniha Africká abeceda autora Václava Chaloupka a foto ... Agent v kapse špatné známky - YouTube ... . Barevná výpravná kniha Africká abeceda autora Václava Chaloupka a fotografky Taťány Typltové byla vybrána do prestižního katalogu Nejlepší knihy dětem 2018/2019. Katalog sestavuje Mezinárodní sdružení pro dětskou knihu a Svaz českých nakladatelů a knihkupců ... Agent v kapse (TV Series 2018- ) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Agent v kapse Náš tajný agent vám poradí, jak se chovat v nebezpečných a nezvyklých situacích! Pět kamarádů kromě přátelství spojuje i kouzelná figurka agenta. V každé kapitole čelí jedno z dětí nebezpečí, ale naštěstí se objeví agent a nabídne různé varianty řešení. Společně pak s dětmi vyloučí ty ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Chalupa
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Agent v kapse.pdf

POPIS

Náš tajný agent vám poradí, jak se chovat v nebezpečných a nezvyklých situacích! Pět kamarádů kromě přátelství spojuje i kouzelná figurka agenta. V každé kapitole čelí jedno z dětí nebezpečí, ale naštěstí se objeví agent a nabídne různé varianty řešení. Společně pak s dětmi vyloučí ty nevhodné a kamarádi tak přijdou na to, jak se zachovat. Veselá knížka podle stejnojmenného televizního cyklu děti naučí, jak nepanikařit, zachovat si chladnou hlavu a preventivně v budoucnu případný problém včas rozpoznat.

Chcete si přečíst knihu?Agent v kapse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Chalupa. Číst Agent v kapse Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY