Didaktika předškolního vzdělávání

Didaktika předškolního vzdělávání - Michaela Prášilová, | I15cajalco.com

...doméně primárního ... Title: Didaktika předškolního vzdělávání - Michaela Prášilová epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 1:47:13 AM Didaktika předškolního vzdělávání Stránka naposledy upravena 18:50, 5 Kvě 2010 uživatelem Milena Králov ... PDF Teoretické vymezení témat modulu Didaktika předškolního ... ... Contents Obsah Předmluva..... 8 1 Didaktika jako věda..... 9 Eva Šmelová 1.1 Klíčové mezníky ve vývoji didaktiky a předmětu jejího zkoumání..... 9 1.2 Pojetí didaktiky předškolního vzdělávání.....11 1.3 Teorie vzdělávání podle Bertranda.....13 1.4 Konstruktivismus v didaktice předškolního vzdělávání.....14 2 Vývoj alternativní didaktiky v českých zemích ... Didaktika před ... Didaktika předškolního vzdělávání - Wiki ... ..... 9 1.2 Pojetí didaktiky předškolního vzdělávání.....11 1.3 Teorie vzdělávání podle Bertranda.....13 1.4 Konstruktivismus v didaktice předškolního vzdělávání.....14 2 Vývoj alternativní didaktiky v českých zemích ... Didaktika předškolního vzdělávání Šmelová, Eva; Prášilová, Michaela. 3 dny. Naše cena: 297 Kč (e-book) Moderní didaktika Čapek, Robert. skladem. Naše cena: 594 Kč Didaktika plavání Vybrané kapitoly Autor: Irena ... Autoři se věnují tradičním tématům didaktiky v kontextu předškolního vzdělávání. Řeší aktuální problémy současné praxe. Propojují tak teoretické a praktické poznatky s informacemi potřebnými pro každodenn í činnost učitele předškolního zařízení a rozvoj jeho profesních kompetencí. Kniha Didaktika předškolního vzdělávání je určena především budoucím a začínajícím učitelům mateřských škol, ale i pedagogům v dalších institucích určených dětem v předškolním věku. Inspiraci a poučení pro vlastní práci a pro další rozvoj pedagogické práce školy v ní však naleznou i zkušení učitelé ... Publikace Didaktika předškolního vzdělávání se vyčerpávajícím způsobem zabývá klíčovými otázkami vztahující se k předškolní pedagogice. Publikace pojednává o základních aspektech předškolního vzdělávání, řeší aktuální problémy současné praxe. Kniha je rozdělena na dvě části. Objednávejte knihu Didaktika předškolního vzdělávání v internetov...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Prášilová,
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Didaktika předškolního vzdělávání.pdf

POPIS

Publikace se zabývá základními aspekty předškolního vzdělávání se zřetelem na specifika dítěte předškolního věku. Autoři se věnují tradičním tématům didaktiky v kontextu předškolního vzdělávání. Řeší aktuální problémy současné praxe. Propojují tak teoretické a praktické poznatky s informacemi potřebnými pro každodenní činnost učitele předškolního zařízení a rozvoj jeho profesních kompetencí. Publikace je určena především pro pracovníky předškolních zařízení, ale i pro studenty oborů zaměřených na předškolní vzdělávání. V rámci jednotlivých kapitol nalezne čtenář případové studie, jejichž rozbor vede k integraci znalostí předškolní didaktiky, obecné pedagogiky, pedagogiky předškolního věku, pedagogické psychologie, školského managementu a dalších disciplín vstupujících do předškolního vzdělávání. Jednotlivé kapitoly jsou doplňovány příklady a případovými studiemi, které se vztahují k praxi předškolních zařízení. Celkové pojetí publikace nepřesahuje rámec didaktiky předškolního vzdělávání. Prof. PhDr. Eva Šmelová, Ph.D., je docentkou a vedoucí Katedry primární a preprimární pedagogiky na PdF UP v Olomouci. Doc. PhDr. Michaela Prášilová, Ph.D., je docentkou Ústavu pedagogiky a sociálních studií na Pedagogické fakultě UP v Olomouci, na stejné fakultě participuje i na výuce studentů preprimárních studijních oborů.

Chcete si přečíst knihu?Didaktika předškolního vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Prášilová,. Číst Didaktika předškolního vzdělávání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY