Kde kvete tráva

Kde kvete tráva - Han Kang | I15cajalco.com

...učasností a vzdalující se minulostí ... Všude samá tráva - moderní trend v zahradě - Abecedazahrady.cz ... . Hned úvod románu nás uvádí doprostřed vražedného běsnění ... Kde kvete tráva Han Kang Přeložila Petra Ben-Ari Odeon, Praha / 224 stran Událost 518. Tak se dnes v Jižní Koreji říká masakru civilistů, jejž spáchala armáda v květnu 1980 ve městě Kwandžu. Pokojné demonstrace proti autoritářskému režimu, který vyhlásil stanné právo, byly rozprášeny paradesantními jednotkami. Pampová tráva pochází z Jižní Am ... Všude samá tráva - moderní trend v zahradě - Abecedazahrady.cz ... . Pampová tráva pochází z Jižní Ameriky a až na obtížnější zazimování je nenáročnou rostlinou. Než si ji však vysadíte, uvědomte si, že dorůstá impozantních rozměrů, a to nejen do výšky. Bude se jí lépe dařit na slunném stanovišti nebo v polostínu, kde bude chráněná. Letos se do nominací na tuto cenu dostala i její další kniha Kde kvete tráva. Han Kang v ní opět ohledává původ násilí, bolesti a zla. Když byl na podzim roku 1979 zastřelen jihokorejský prezident a diktátor Pak Čong-hui, do země sužované tvrdým vojenským režimem a ekonomickou nestabilitou vtrhla jak politická naděje na ... Kde kvete tráva V noci na 27. května 1980 proběhl v jihokorejském Kwangdžu nejhorší masakr civilistů nařízený vlastní vládou, jaký moderní dějiny země pamatují. Pod záminkou potírání komunistické diverze schválili čelní představitelé státu vojenský zásah k potlačení lidových nepokojů, které byly ve ... Kde kvete tráva Jihokorejky Han Kang jsem letos v květnu zavřela rozklepanýma rukama. Sůl mě pálila v očích, hlava se mi točila a někde uprostřed úplně nejhlubšího já se cosi chvělo blahem a stejně tak hrůzou. Okouzlené, otřesené. Každopádně pohlcené....

INFORMACE

AUTOR
Han Kang
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Kde kvete tráva.pdf

POPIS

V noci na 27. května 1980 proběhl v jihokorejském Kwangdžu nejhorší masakr civilistů nařízený vlastní vládou, jaký moderní dějiny země pamatují. Pod záminkou potírání komunistické diverze schválili čelní představitelé státu vojenský zásah k potlačení lidových nepokojů, které byly ve skutečnosti projevem nesouhlasu s panujícím autoritářským režimem. Román sleduje osudy několika mladých hrdinů, které se oné osudné noci protnou. Ti, kteří přežili, musí čelit pronásledování ze strany státních orgánů i vlastním vzpomínkám na prožité trauma.

Chcete si přečíst knihu?Kde kvete tráva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Han Kang. Číst Kde kvete tráva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY