Z kouře a kamene

Z kouře a kamene - Alžběta Bílková | I15cajalco.com

...kupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih ... Knihy a projekty - Oficiální blog ... . Z koure a kamene 13352 produktů. Fragment Z kouře a kamene (978-80-253-3666-3) Ostatní knihy . Když se u Carys Obelové objeví jedna z nejmocnějších bytostí města Morigan a zemře jí v náruči, netuší, jak moc se její život změní. Carys se stává ... Když se u Carys Obelové objeví jedna z nejmocnějších bytostí města Morigan a zemře jí v náruči, netuší, jak moc se její život změní. Carys se stává nástupkyní pána kouře a kamene - ti ... Z kouře a kamene | Albatrosmedia.cz ... . Carys se stává nástupkyní pána kouře a kamene - titulu, kterým disponuje jeden z vládců nadpřirozených bytostí Šerosvěta. Má dvě možnosti. Příběh Z kouře a kamene mě lákal hned několika věcmi. Jednak je to původní česká fantasy, je to také prvotina začínající autorky a také je to vítězná práce soutěže Hvězdy inkoustu, kterou pořádá nakladatelství Fragment. Z obyčajnej smrteľníčky sa nečakane stane nositeľka titulu pani kouře a kamene. V jej žilách a tele začne prúdiť mágia, ktorá jej kvôli jej neznalosti, čo sa týka mágie, spôsobí isté komplikácie. Našťastie jej s ovládaním mágie začne pomáhať Roan (syn zosnulého pána kouře a kamene). Z kouře a kamene Autor: Bílková, Alžběta Nakladatel: Fragment EAN: 9788025336663 ISBN: 978-80-253-3666-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Když se u Carys Obelové objeví jedna z nejmocnějších bytostí města Morigan a zemře jí v náruči, netuší, jak moc se její život změní. Carys se stává nástupkyní pána kouře a kamene - titulu, kterým disponuje jeden z vládců nadpřirozených bytostí Šerosvěta. Má dvě možnosti. Z kouře a kamene 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. KNIHY Z Kouře a Kamene Anotace: Morigan - nádherné, ale kruté město. Obyčejní smrtelníci zde žijí po boku nadpřirozených bytostí Šerosvěta a pod přísným dohledem čtyř vládců města. Když se jeden z nich objeví na prahu domu Carys Obelové a zemře jí v náručí, dívka netuší, že tenhle okamžik jí zásadně změní život. Z kouře a kamene je kniha od české spisovatelky Alžběty Bílkové. Já knihy od českých spisovatelů čtu málo kdy, protože si myslím , že knihy od českých spisovat...

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Bílková
DIMENZE
8,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Z kouře a kamene.pdf

POPIS

Když se u Carys Obelové objeví jedna z nejmocnějších bytostí města Morigan a zemře jí v náruči, netuší, jak moc se její život změní. Carys se stává nástupkyní pána kouře a kamene – titulu, kterým disponuje jeden z vládců nadpřirozených bytostí Šerosvěta. Má dvě možnosti. Nechat se magickými schopnostmi zničit, nebo podstoupit obtížnou zkoušku. Rozpozná Carys své nepřátele a najde odvahu bojovat s osudem, ale i sama se sebou?

Chcete si přečíst knihu?Z kouře a kamene ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Bílková. Číst Z kouře a kamene Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY