Ztracené dějiny lidstva

Ztracené dějiny lidstva - Vladimír Liška, | I15cajalco.com

... tajemstvím a záhadami a pravda se získává již velmi těžko ... Ztracené dějiny lidstva | KNIHCENTRUM.cz ... . Byla na Zemi vyspělá civilizace již před 12 000 lety? Ovládali mimozemšťané naše dějiny? Byl starověk stvořen bohy? Nejen to naleznete v knize Ztracené dějiny lidstva. Titul Ztracené dějiny lidstva od Liška Vladimír, Ryvola Václav,, 9788090648197 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Ztracené dějiny lidstva - Liška Vladimír, Ryvola Václav - E ... Kniha Ztracené dějiny lidstva - Ryvola Václav, Liška ... ... . Ztracené dějiny lidstva - Liška Vladimír, Ryvola Václav - Existovala na zemi před 12 000 lety vyspělá civilizace, jež byla zničena globálním kataklyzmatem? Co víme o temném věku po potopě světa? Vznikl starověk odkazem později zbožštělých lidských by Ztracené dějiny lidstva Liška Vladimír, Ryvola Václav Cena: 258 Kč Dům z úsvitu Momaday N. Scott Cena: 201 Kč Nana za úsvitu Hjongso Pak Cena: 208 Kč Zloděj úsvitu Barclay James Cena: 263 Kč PEKR Level 6: Disney Atlantis The Lost Empire Crook Marie Cena: 166 Kč ... Popis knihy Vladimír Liška a Václav Ryvola: Ztracené dějiny lidstva. Autoři této knihy se snaží nalézt odpovědi na otázky o dobách dávno minulých. Jejich teorie nabízí nekonvenční pohled na bájnou minulost lidstva, jež je plná záhad a tajemství, jakožto odlesk pradávné skutečnosti....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška,
DIMENZE
9,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené dějiny lidstva.pdf

POPIS

Existovala na zemi před 12 000 lety vyspělá civilizace, jež byla zničena globálním kataklyzmatem? Co víme o temném věku po potopě světa? Vznikl starověk odkazem později zbožštělých lidských bytostí, disponujících zázračnými vědomostmi? A není současně lidstvo pod kontrolou dosud neodhalené inteligence? Na tyto otázky se snaží odpovědět dvojice autorů, která nabízí nonkonformní pohled na mýtickou minulost lidstva jako odraz dávné skutečnosti, plné záhad a tajemství. Mýlí se snad Erich von Däniken ve svých závěrech o působení mimozemšťanů v dějinách? Bylo všechno zcela jinak? Kniha se vrací ke kořenům naší civilizace s respektem k nejstarší dochované paměti lidského rodu, kde se pravda už jen těžko hledá.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené dějiny lidstva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška,. Číst Ztracené dějiny lidstva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY