Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje

Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje - Yrsa Sigurdardóttir | I15cajalco.com

...minulosti se naplňuje Druhý, ještě napínavější díl série Freyja & Huldar Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s představami tehdejších školáků o budoucnosti ... Černá díra - Yrsa Sigurdarđóttir | Elektronická kniha na ... ... . Jedna ze zpráv však nese nenávistnou předpověď smrti několika lidí. Uvádí ale jen jejich iniciály. Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje Druhý, ještě napínavější díl série Freyja & Huldar . Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s představami tehdejších školáků o budoucnosti. Jedna ze zpráv však nese nenávistnou předpověď smrti několika lidí. Uv ... Černá díra - Yrsa Sigurdarđóttir | Elektronická kniha na ... ... . Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s představami tehdejších školáků o budoucnosti. Jedna ze zpráv však nese nenávistnou předpověď smrti několika lidí. Uvádí ale jen jejich iniciály. Černá díra - Sigurdardóttir Yrsa - Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje Druhý, ještě napínavější díl série Freyja & Huldar Na školním hřišti je po deseti letech vyzvednuta časová kapsle s představami tehdejších školáků o budoucnosti. Jedna ze zpr...

INFORMACE

AUTOR
Yrsa Sigurdardóttir
DIMENZE
8,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje.pdf

POPIS

Dvanáct let po znásilnění a vraždě mladé dívky v Hafnarfjörduru je v Reykjavíku objeveno pouzdro s poselstvím pro budoucí generace. V pouzdru se nacházejí deset let staré dopisy, v nichž školáci popisují, jak si představují Island v roce 2016. Mezi dopisy se ovšem nachází i nepodepsaný vzkaz udávající iniciály lidí, kteří se mají stát obětí vraždy. Krátce po objevení pouzdra se v lázních v centru města najdou dvě useknuté paže, plavající v bazénku. Ruce vykazují známky toho, že je pachatel uťal oběti zaživa. Přesto policie nedostala žádné hlášení o pohřešované osobě a stejně tak se nevyrojily ani žádné zvěsti o chybějících rukou. Když se však přece jen objeví první znetvořené tělo, nedlouho po něm následuje další a začíná být zřejmé, že dopis z pouzdra nelze brát na lehkou váhu. Kriminalista Huldar upadl na policejním oddělení v nemilost, vyčítá se mu, že nezvládl jiný případ. Jelikož už na stanici nešéfuje, většina někdejších podřízených se ho straní. V troskách je i jeho vztah s psycholožkou Freyjou, přesto doufá, že se mu ho podaří zachránit, když ji do vyšetřování zapojí. Jenže s tím, jak celý případ i vrahův svět Huldara s Freyjou stále víc vtahuje, zjišťují, že nic neběží tak, jak si malovali, a nic není takové, jak se zdá.

Chcete si přečíst knihu?Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yrsa Sigurdardóttir. Číst Černá díra: Tajemná hrozba z minulosti se naplňuje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY