Můj život Cuketky

Můj život Cuketky - Gilles Paris | I15cajalco.com

...dbaný devítiletý kluk, jemuž přezdívají Cuketka, žije na venkově se svou matkou ... Můj život Cuketky - Gilles Paris | Databáze knih ... . Ta od té doby, co měla nehodu, nepracuje, pije pivo a celé dny tráví u televize. Recenze: Můj život Cuketky - depresivní animák, který rozhodně NENÍ pro děti. 9 obrázků v galerii . Devítiletý francouzský kluk, který si nechává říkat Cuketka, omylem zabije svou alkoholickou matku a je poslán do dětského domova. Zde se snaží skamarádit s ostatními, nebo spíš nenechat se otravovat od ostatní ... Můj život Cuketky / Mein Leben als Zucchini (2016 ... ... . Zde se snaží skamarádit s ostatními, nebo spíš nenechat se otravovat od ostatních. Můj život Cuketky Ma vie de Courgette. 2016, 66 min, od 7 let premiéra: 7. prosince 2017. dokina.cz 7.8 index. Dokina Index × Hodnocení filmu na stupnici od 0 (nejhorší) do 10 (nejlepší). ... Můj život Cuketky je animovaný film z roku 2016, spadající do žánrů animovaný a rodinný. V hlavních rolích Gaspard Schlatter, Sixtine Murat a Paulin Jaccoud. Režie: Claude BarrasCuketka není žádná padavka, ale malý čiperný chlapec. Poté, co přijde o maminku, má pocit, že je sám na světě... Můj život Cuketky. 7.11.2017 FILMY pilotfilm. Cuketka není žádná padavka, ale malý čiperný chlapec. Poté, co přijde o maminku, má pocit, že je sám na světě. To ale ještě neví, s kým se ve svém novém životě - v dětském domově - setká. Simon, Ahmed, Jujube, Alice a Béatrice: ti všichni si procházejí nelehkým ......

INFORMACE

AUTOR
Gilles Paris
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj život Cuketky.pdf

POPIS

Ikarus, malý, naivní a totálně zanedbaný devítiletý kluk, jemuž přezdívají Cuketka, žije na venkově se svou matkou. Ta od té doby, co měla nehodu, nepracuje, pije pivo a celé dny tráví u televize. Po matčině nešťastné smrti přijmou Cuketku v dětském domově, a tak mu začíná drsný, ale nakonec šťastný nový život. Na rozdíl od ostatních dětí není pro Cuketku dětský domov vězením ani polepšovnou, ale opravdovou školou života, naučí se rozeznávat dobro od zla, lásku od nenávisti, dobré lidi od těch zlých. Příběh románového Cuketky posloužil jako předloha loutkovému filmu, který byl uveden do kin v roce 2017 a okamžitě získal četné nominace i významné ceny jak filmových kritiků, tak diváků.

Chcete si přečíst knihu?Můj život Cuketky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gilles Paris. Číst Můj život Cuketky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY