Základy klinické imunologie: 6. vydání

Základy klinické imunologie: 6. vydání - Helen Chapel | I15cajalco.com

...il Vojtěch THON. Praha: Stanislav Juhaňák - Triton, 2018 ... Základy imunologie, 6. vydání | Odborná literatura a ... ... . ISBN 978-80-7553-396-8. Studijní pomůcky: Přístrojové vybavení (průtokový cytometr BD FACS Canto II., software - BD FACS Diva, FlowJo, ELISA reader, boxy s laminárním prouděním, CO2 inkubátory, separace buněk ... Základy klinické imunologie: 6. vydání. Přeložil Vojtěch THON. Praha: Stanislav Juhaňák - Triton, 2018. ISBN 978-80-7553-396-8. Studijní pomůcky: Přístrojové ... Kniha: Základy imunologie | Knihy.ABZ.cz ... . ISBN 978-80-7553-396-8. Studijní pomůcky: Přístrojové vybavení (průtokový cytometr BD FACS Canto II., software - BD FACS Diva, FlowJo, ELISA reader, boxy s laminárním prouděním, CO2 inkubátory, separace buněk ... 6 Závada, Josef: Syndrom multiorgánové dysfunkce Vyd. Grada Publishing, Praha, 1. vydání, 2001, str. 256 ISBN 80-7169-781-8 Zadák, Zden k, Havel Eduard a kolektiv: Intenzivní medicína na principech vnitního lékaství Základy imunologie. Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková, Tomáš Brdička, Radek Špíšek. Triton, 6. vydání, aktualizované, 2017 ... lékaři připravující se na atestaci z alergologie a klinické imunologie a další vysokoškolsky nebo středoškolsky vzdělaní zájemci o obor....

INFORMACE

AUTOR
Helen Chapel
DIMENZE
9,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy klinické imunologie: 6. vydání.pdf

POPIS

Základy klinické imunologie jsou klinicky orientovanou a didakticky propracovanou moderní učebnicí lékařské imunologie. Autorský kolektiv pod vedením prof. Dr. Helen Chapel z Oxfordské univerzity zpracoval již 6., aktualizované anglické vydání, které nyní vychází v českém překladu; v češtině jde o první vydání knihy. Základy klinické imunologie jsou připraveny pro široké spektrum zájemců. Jejich vydání jistě ocení jak mladí lékaři před atestací, tak lékaři starší, již mají zájem oživit a rozvinout své znalosti z imunologie a alergologie a využít je v každodenní praxi. Kniha je obsahově propracována i pro pregraduální a postgraduální studenty lékařských fakult, kteří systematicky získávají komplexní klinickou průpravu. A v neposlední řadě je významná i pro přírodovědce a laboratorní pracovníky, jimž nabízí důkladné propojení teoretických a praktických poznatků z lékařské imunologie pro uplatnění v klinických laboratořích.

Chcete si přečíst knihu?Základy klinické imunologie: 6. vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Chapel. Číst Základy klinické imunologie: 6. vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY