Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe

Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe - Jitka Kendíková | I15cajalco.com

...lávacími potřebami a jejich osud do značné míry ovlivnily popisované legislativní změny ... ÚZZ 2019 - Civilný mimosporový poriadok - 2. vydanie ... ... . Rok I. lze chápat různě, záleží na čtenáři zda I. vnímá jako písmeno nebo římskou číslici. (změny v legislativě na příkladech ze školní praxe) Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe Jitka Kendíková Nakladatel: Pasparta 2018 Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe. KENDÍKOVÁ Jitka. Info: Pasparta, 2018 (1.) - brož., 108 str. EAN: Rok I. Změny v legislati ... Rok I. Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe ... ... . KENDÍKOVÁ Jitka. Info: Pasparta, 2018 (1.) - brož., 108 str. EAN: Rok I. Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe; Rok I. Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe ... žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich osud do značné míry ovlivnily popisované legislativní změny. Rok I. lze chápat různě, záleží na čtenáři zda I. vnímá jako písmeno nebo ... Rok I.. Kdo napsal knihu Rok I.? Autorem je Jitka Kendíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace ...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Kendíková
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe.pdf

POPIS

Publikace se věnuje problematice společného vzdělávání. Připomíná a představuje důležité legislativní změny, které vešly v účinnost od 1. 9. 2016. Nezabývá se však jen novelizací § 16 školského zákona, ale také mnoha dalšími doplněnými nebo pozměněnými prováděcími předpisy. Autorka se věnuje nejen vzdělávání žáků s nějakou „diagnózou“, ale nezapomíná ani na žáky cizince a osoby, které studují v zahraničí. Upozorňuje i na mýty, drobné nepravdy a mylné interpretace spojené se sledovanými legislativními změnami. Pokouší se je nejen pojmenovat, ale i vysvětlit. Zároveň se snaží upozornit na některá slabá místa, jež se v této souvislosti objevila v každodenní praxi ve školách. V knize přináší příběhy devíti konkrétních žáků základní školy. Všichni patří v širším slova smyslu mezi žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich osud do značné míry ovlivnily popisované legislativní změny. Rok I. lze chápat různě, záleží na čtenáři zda I. vnímá jako písmeno nebo římskou číslici.

Chcete si přečíst knihu?Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Kendíková. Číst Rok I.: Změny v legislativě na příkladech ze školní praxe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY