Hotýlek v údolí Loiry

Hotýlek v údolí Loiry - Helen Pollardová | I15cajalco.com

... vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou ... Kniha Hotýlek v údolí Loiry - Helen Pollardová | knizniklub.cz ... . Elektronická kniha Hotýlek v údolí Loiry na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Hotýlek v údolí Loiry od ostatných... Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Hotýlek v údolí loiry - Helen Pollardová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. ... Hotýlek v údolí Loiry - Helen Pollardová | Elektronická ... ... . Hotýlek v údolí loiry - Helen Pollardová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží dostupnost neznámá. 348 Kč 313 Kč. Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by... Hodnocení uživatelů Kniha: Hotýlek v údolí Loiry Autor: Helen Pollardov á. Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. ... Hotýlek v údolí Loiry. Helen Pollardová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Hotýlek v údolí Loiry Pollardová Helen. Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Nebo snad ano? Emmy Jamiesonová přijíždí se svým přítelem Nathanem do La Cour des Roses, půvabného hotýlku na francouzském venkově, aby zde ... Hotýlek v údolí Loiry - Pollardová Helen - Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Nebo snad ano? Emmy Jamiesonová přijíždí se svým přítelem Nathanem do La Hotýlek v údolí Loiry. Helen Pollardová; rok vydání - 2018. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 348 K č. Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov - není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. ... Čtená, perfektní stav. - informace k inzerátu... Údolí Loiry však nabízí mnohem více. Lidé jsou tu milí, vlídní a přátelští a vždy jsou ochotni komukoli pomoci. Život tu plyne klidně a pohodově , i když v kontrastu s bukolickou atmosférou chovu ovcí, prasat a skotu kontrastují velké elektrárny Avoin-Chinon či St. Laurent-des-Eaux. Když se řekne Francie, řada lidí si hned vybaví Paříž, Seinu či Versailles . Ovšem v zemi galského kohouta je k vidění mnohem více. Jedním z nejzajímavějších míst je vodní renesanční zámek, který se nachází v údolí řeky Loiry a nese jméno Chenonceau. Historie sahá až do 13. století Château de Chenonceau se nachází zhruba 240 kilometrů na jihozápad od ......

INFORMACE

AUTOR
Helen Pollardová
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotýlek v údolí Loiry.pdf

POPIS

Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov – není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Nebo snad ano? Emmy Jamiesonová přijíždí se svým přítelem Nathanem do La Cour des Roses, půvabného hotýlku na francouzském venkově, aby zde strávili dva týdny dovolené, od níž si slibuje, že vnese oživení a novou energii do jejich ochabujícího vztahu. Ale dřív než se stačí pořádně rozkoukat, ji Nathan opouští s Glorií, vyumělkovanou manželkou majitele se slabostí pro mladší muže, a Emmy nabízí pomoc s vedením hotýlku zhrzenému a zraněnému majiteli Rupertovi. Noví lidé, nové zkušenosti a nové prostředí jí poskytují vítané rozptýlení, díky němuž se Nathan brzy stává jen vzdálenou vzpomínkou. Bylo by velké bláznovství vyměnit poklidný francouzský venkov za přátele, rodinu a vše co si Emmy doma vybudovala? Hellen Pollardová pochází z Yorkshire ve Velké Británii, kde žije se svým manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Psaní ji bavilo již od dětství, a tak když její vlastní děti začaly odrůstat, znovuobjevila svou vášeň a pustila se do psaní romantických románů, kterým nechybí vtip. Se stejnou vášní, s jakou píše, také ráda čte.

Chcete si přečíst knihu?Hotýlek v údolí Loiry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Pollardová. Číst Hotýlek v údolí Loiry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY