Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití

Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití - John Vaillant | I15cajalco.com

...ijáka, který se stal nebezpečným i pro lidi ... Tygr. Skutečný příběh o pomstě a přežití - Vaillant John ... ... . Kniha s prostým názvem Tygr a podtitulem Skutečný příběh o pomstě a přežití je vylíčením tehdejších událostí z pera amerického spisovatele Johna Vaillanta. Vaillant se narodil v Cambridge v Massachusetts, od roku 1998 žije ve Vancouveru. Je autorem tří knih: The Golden Spruce, The Tiger: A True Story of Vengeance and Survival (Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití) a The Jaguar's Children, román o mexickém přistěhovalci uvězněném v kamionu uvnitř prázdné nádrže na vodu. V kategorii "Zoologie" naleznete nejen nejrů ... Tygr (John Vaillant) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . V kategorii "Zoologie" naleznete nejen nejrůznější zajímavosti, ale i barevné grafické přílohy o existenci známých i méně známých živočiších. Knihy potěší především studenty tohoto oboru, ale i čtenáře, kteří berou zoologii pouze jako svého koníčka. Doporučujeme Vám například knihu "Zoologie". o jeho plně vyvinuté mužnosti a přirozeném sklonu k dominanci. Tygří nos vypovídá i o dalších věcech: jelikož je na něm tenká a krátká srst, je to na tygřím těle jedno z mála míst, kde jsou vidět šrámy po soubo - jích. Tento tygr jich měl na nose spousty. Měl i jiná zranění, která časem vyšla najevo. Tygr : skutečný příběh o pomstě a přežití / Autor: Vaillant, John Vydáno: (2018) Východní čechy a okolí : nejkrásnější výlety / Autor: Vítek, Jan Vydáno: (2011) Čechy. Vydáno: (1905) Listy z dějin východních Čech / Autor: Frajdl ... Kupte nebo prodejte knihu Budulínek v online antikvariátu TrhKnih.cz...

INFORMACE

AUTOR
John Vaillant
DIMENZE
11,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití.pdf

POPIS

V prosinci roku 1997 se v okolí zapadlé vísky v Přímoří na ruském Dálném východě potuloval obrovský tygr. Místní obyvatelé, pro které je tajga často jediným zdrojem obživy, tygry respektují a vědí, jak s těmito inteligentními, nevyzpytatelnými vládci tajgy vycházet. Ale tento tygr byl nebezpečnější než ostatní – okolnosti ho přinutily zabíjet a požírat lidi.Ochránci tohoto téměř vyhynulého druhu, kteří zasvětili život neohroženému boji s pytláky, se náhle ocitli před otázkou, na kterou zpočátku těžko hledali odpověď – zabít, či nezabít tygra? Tento strhující příběh o vztahu člověka a dravé šelmy se skutečně stal. Odehrává se na pozadí drsné přírody a nemilosrdné společnosti. Je napínavý, hrdinný, děsivý a plný hluboké moudrosti – víc než jakékoli smyšlené drama.

Chcete si přečíst knihu?Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Vaillant. Číst Tygr: Skutečný příběh o pomstě a přežití Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY