Architektura a krajina: Texty o moderní a současné architektuře VII

Architektura a krajina: Texty o moderní a současné architektuře VII - - | I15cajalco.com

... růst. Architektura a krajina Texty o moderní a současné architektuře VII kolektív autorov ... Ceník | Zlatý řez ... . Díla krajinářské architektury se vyznačují proměnlivostí danou tím, že jejich materiálem je živá hmota, jejíž esenciální vlastností je růst. Jana Tichá (ed.) Architektura a krajina Texty o moderní a současné architektuře VII Díla krajinářské architektury se vyznačují proměnlivostí danou tím, že jejich materiálem je živá hmota, jejíž esenciální vlastností je růst. Architektura a krajina - Texty o moderní a současné architektuře VII - Jana Tichá , kol. ... Architektura a krajina | ARCHITEKTURA A DESIGN ... ... . Architektura a krajina - Texty o moderní a současné architektuře VII - Jana Tichá , kol. Díla krajinářské architektury se vyznačují proměnlivostí danou tím, že jejich materiálem je živá hmota, jejíž esenciální vlastností je růst. Architektura a krajina . 16,52 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Architektura a krajina Texty o moderní a současné architektuře VII ... Texty předních architektů, krajinářských architektů a teoretiků odrážejí proměny uvažování o architektuře a tvorbě krajiny v posledním půlstoletí: jejich autory ... Architektura a krajina: texty o moderní a současné architektuře VII / Jana Tichá (ed.) Stručná anotace: Texty předních architektů, krajinářských architektů a teoretiků odrážejí proměny uvažování o architektuře a tvorbě krajiny v posledním půlstoletí: jejich autory jsou Kenneth Frampton, James Corner, Stefan Körner ... Architektura a krajina - Texty o moderní a současné architektuře VII - Texty o moderní a současné architektuře VII - Jana Tichá . Díla krajinářské architektury se vyznačují proměnlivostí danou tím, že jejich materiálem je živá hmota, jejíž esenciální vlastností je růst. Texty o moderní a současné architektuře VII Autor: Jana Tichá Soubor textů, v nichž se přední architekti, krajinářští architekti a teoretici věnují vztahu moderní architektury a přírodního prostředí. Vztahy. O vazbě k místu v architektuře. 590,- Kč. Myslet Architekturu. 320,- Kč. Euroamerické architektonické myšlení. 590,- Kč. Architektura a krajina (Edice Texty o moderní a současné architektuře - VII.díl) 360,- Kč. Prostor a místo. Architektonická tvorba na úze...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Architektura a krajina: Texty o moderní a současné architektuře VII.pdf

POPIS

Díla krajinářské architektury se vyznačují proměnlivostí danou tím, že jejich materiálem je živá hmota, jejíž esenciální vlastností je růst. Projevuje se v nich nejen lineární běh času, ale také cyklické střídání ročních období a proměny počasí; ovlivňuje je intenzita slunečního svitu, množství a charakter srážek, síla a směr větru i střídání teplot. Přes veškerou proměnlivost je základem úspěšného krajinářského díla autorský vklad, koncept, který je dostatečně silný a zároveň bere v úvahu nestálou a dynamickou povahu života na Zemi. Texty předních architektů, krajinářských architektů a teoretiků odrážejí proměny uvažování o architektuře a tvorbě krajiny v posledním půlstoletí: jejich autory jsou Kenneth Frampton, James Corner, Stefan Körner, Ian McHarg, Anne Whiston Spirn, Marc Treib, Richard Weller a Christophe Girot.

Chcete si přečíst knihu?Architektura a krajina: Texty o moderní a současné architektuře VII ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Architektura a krajina: Texty o moderní a současné architektuře VII Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY