Začarovaná třída

Začarovaná třída - Ivona Březinová | I15cajalco.com

... paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec - jako je tomu všude ... Domácí úkoly :: 3.třída ... . Kniha: Začarovaná třída - Ivona Březinová; Jaromír F. Palme. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Počet stran: 70, Cena: 159 Kč, Rok vydání: 2012, Nakladatelství: JaS nakladatelství, Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy ... Začarovaná třída by Ivona Březinová ... . A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec - jako je tomu ... Začarovaná třída je přesně to, co jsem hledala. Potřebuji obdarovat synovce, který je teprve prvňáček. Věřím však, že příběhy dětí, které už jsou ve 3. A, mu jistě udělají radost. Už samotná obálka je veselá a barevná. A takových pěkných obrázků...

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Začarovaná třída.pdf

POPIS

Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec – jako je tomu všude. Ale jednou se otevřely dveře a 3. A se rozrostla o tři nové žáky. Byli to bratři – Čáryfuk, Máryfuk a Podkočárník. S maminkou a tatínkem se zastavili ve městě, protože rodiče byli kouzelníci a měli zde svá vystoupení. A jejich synové? Museli do školy, jak jinak. A od té chvíle se ve 3. A děly věci… No řekněte, nechtěli byste, aby ožily vaše obrázky v hodině kreslení? Nebo aby byla tabule najednou bílá, takže se na ni bílou křídou nedalo nic napsat? Případně aby se učebna proměnila v kluziště? A tohle všechno a ještě mnohem víc můžete s holkami a kluky z 3. A prožít. Taky se seznámit s dětmi, které vypadají trošku odlišně, ale které jsou ve skutečnosti úplně stejné, jako ostatní – chtějí si hrát, chtějí se smát a chtějí se kamarádit. A možná potřebují i zjistit, v čem jsou nejlepší. Protože každý je v něčem nejlepší.

Chcete si přečíst knihu?Začarovaná třída ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Začarovaná třída Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY