Sestřičky v nesnázích

Sestřičky v nesnázích - Donna Douglasová | I15cajalco.com

...ran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Sestřičky v nesnázích - Douglas, Donna - Megaknihy.cz ... . vydání) 2. kniha v sérii Nemocnice Nightingale. O čem je kniha Sestřičky v nesnázích? Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. Všechny informace o produktu Kniha Sestřičky v nesnázích - Douglasová Donna, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sestřičky v nesnázích - Douglasová Donna. Kupte knihu Sestřičky v nesnázích (Donna Douglasov ... Nemocnice Nightingale: Sestřičky v nesnázích - všechna ... ... . Kupte knihu Sestřičky v nesnázích (Donna Douglasová) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Sestřičky - Donna Douglasová. Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání... Sestřičky v nesnázích. Douglas, Donna. Vydání: Ikar 2018 ... Millie a Helen, původně outsiderů, ze kterých se staly nejen věrné přítelkyně, ale i schopné zdravotní sestřičky. Dívky se pozvolna zabydlují v Londýně a snaží se získat pevné místo v prestižní pracovní profesi zdravotních sester. Stále jsou si ... Sestřičky v nesnázích. 2018 · Ikar (ČR) 978-80-249-3337-5. Š...

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky v nesnázích.pdf

POPIS

Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Violet je zde nová a okamžitě k sobě přitáhne pozornost. Co skrývá? Dora má zlomené srdce z rozchodu s Nickem, ale zaujme ji jiný příchozí pacient. A Millie je také rozpolcená mezi dvěma muži a dvojí budoucností, která se jí nabízí.

Chcete si přečíst knihu?Sestřičky v nesnázích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky v nesnázích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY