Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši)

Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) - - | I15cajalco.com

... styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci ... Mindfulness fit na tele i na dusi levně | Mobilmania zboží ... . Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Jóga - Fit na těle i na duši. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů Jógy. autor neuveden. Info: Rebo Productions, 2018 (1.) - váz., 64 str. Název: Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně nau ... Kniha: Jóga Fit na těle i na duši | Knihy.ABZ.cz ... . Úvod do základů Jógy. autor neuveden. Info: Rebo Productions, 2018 (1.) - váz., 64 str. Název: Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-255-1054-4. EAN: 9788025510544. Objednací kód:- V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci. Jóga - Úvod do základů Jógy (Fit na těle i na duši) Jóga po celý rok Zuzana Klingrová; Jóga pro začátečníky Cory Martin; JÓGA - anatomie, 2. rozšířené vydání Leslie Kaminoff, Amy Matthews; Jóga: Váš průvodce domácí praxí Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Jóga - Fit na těle i na duši, Úvod do základů Jógy. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci. Jóga: Fit na těle i na duši Úvod do základů Jógy. Omega (2018) 🍌 Odosielame o 3 dni. 8,41€ Zľ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši).pdf

POPIS

Chcete se naučit, jak stát rovní jako svíčka s nohama ve vzduchu? Nebo nenáročným způsobem a bez velkých energetických výdajů posílit svaly? Jóga není pro nic za nic už po staletí považována za životní styl, který udržuje tělo ohebné a ve špičkové formě. Jenže jóga je mnohem více než jen to. Co všechno se za tímto indickým učením skrývá? Proč je jóga vlastně tak zdraví prospěšná? V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci. Namasté!

Chcete si přečíst knihu?Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jóga - Úvod do základů Jógy: (Fit na těle i na duši) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY