My z ostrova Saltkrakan

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová | I15cajalco.com

...o chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky ... daramegan: My z ostrova Saltkråkan - Astrid Lindgrenová ... . Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů. A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná povídalka Stina a všudypřítomná mudrlantka Tjorven. My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová. Letní dobrodružství osmi dětí na jednom švédském ostrově. Nešikovný pan spisovatel Melker se syny... My z ostrova Saltkrakan . Astrid Lindgren; . ... daramegan: My z ostrova Saltkråkan - Astrid Lindgrenová ... . Nešikovný pan spisovatel Melker se syny... My z ostrova Saltkrakan . Astrid Lindgren; ... Léto chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky. Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů.A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná ... Název: My z ostrova Saltkrakan Autor: Astrid Lindgrenová Ilustrace: foto Vydání: 3. Rok vydání: 2004 Nakladatel: Albatros Počet stran: 242 Vazba: tvrdá Stav ......

INFORMACE

AUTOR
Astrid Lindgrenová
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
My z ostrova Saltkrakan.pdf

POPIS

Nešikovný pan spisovatel Melker se syny Pellem, Niklasem, Johanem a dcerou Malin se rozhodnou opustit parný Stockholm. Léto chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky. Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů. A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná povídalka Stina a všudypřítomná mudrlantka Tjorven. O zábavu a dobrodružství je tedy postaráno!

Chcete si přečíst knihu?My z ostrova Saltkrakan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Astrid Lindgrenová. Číst My z ostrova Saltkrakan Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY