Cizinci v noci

Cizinci v noci - Haruf Kent | I15cajalco.com

...duktu Kniha Cizinci v noci - Haruf Kent, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cizinci v noci - Haruf Kent ... Cizinci v noci - Haruf Kent alternativy - Heureka.cz ... . Cizinci v noci book. Read 8,651 reviews from the world's largest community for readers. Křehká novela líčí noční setkání dvou sousedů, Addie a Louise, v ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Cizinci v noci Čte: Jaromír Meduna, Dana Syslová ... Rozhod ... Cizinci v noci by Kent Haruf - goodreads.com ... . Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Cizinci v noci Čte: Jaromír Meduna, Dana Syslová ... Rozhodnou se nebrat ohledy na to, co si pomyslí ostatní, a začnou se scházet. V nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svou minulost, bolesti, touhy a ztracené lásky. Stávají se z nich dobří přátelé, později i milenci, náhle si připadají jako lidé, kteří mají ... Cizinci v noci. Author: Kent Haruf Artist: Dana Syslová a Jaromír Meduna Length: 4h 8m Publish Date: 7.12.2018 Language: Čeština. Available for download immediatelly in mp3 format. Purchase Chapters. Jednoho večera navštíví Addie Moorová svého souseda Louise Watterse. Oba již před lety ovdověli a jejich životy na malém městě ... Všechny informace o produktu Audiokniha Cizinci v noci - Haruf Kent - MP3, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cizinci v noci - Haruf Kent - MP3. -Celosvětová premiéra proběhla 2. února 2016 v Římě. -Stejnojmenná inscenace se hrála v březnu 2020 v Divadle Na Jizerce v režii Matěje Balcara. V hlavních rolích jsme mohli vidět Barboru Kodetovou, Ondřeje Kavana, Patricii Pagáčovou, Petra Vacka, Milana Šteindlera nebo Jana Řezníčka. 0 hodnocení Cizinci v noci 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. „Cítím se osaměle. Říkala jsem si, že i ty se tak možná cítíš. Tak si říkám, jestli bys ke mně nepřišel. Na noc. Na kus řeči," osloví jednoho večera sedmdesátiletá Addie svého souseda Louise. Cizinci v noci Autor: Kent, Haruf Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788074298950 ISBN: 978-80-7429-895- Originál: Our Souls at Night Překlad: Snelling, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 14,2 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Audiostory Cizinci v noci, CD - Haruf Kent . Jednoho večera navštíví Addie Moorová svého souseda Louise Watterse. Oba již před lety ovdověli a jejich životy na malém městě plynou ve stereotypech, které chabě vyplňují prázdnotu. CIZINCI. V NOCI. CIZINCI. V NOCI. Kent Haruf. VYŠEHRAD. Z anglického originálu Our Souls at Night . vydaného nakladatelstvím Alfred A. Knopf v roce 2015 . přeložila Alena Snelling. Typografie Vladimír Verner. Odpovědná redaktorka Marie Válková. E-knihu vydalo nakladatelství Vyšehrad, spol. s r. o., v Praze roku 2018 jako svou 1738 ... Cizinci v n...

INFORMACE

AUTOR
Haruf Kent
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Cizinci v noci.pdf

POPIS

Křehká novela líčí noční setkání dvou sousedů, Addie a Louise, v coloradském maloměstě Holt. Oba již před lety ovdověli a sžírá je samota. Rozhodnou se nebrat ohledy na řeči místních a začnou se stýkat. Ve svých nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svůj život. Kent Haruf (1943–2014) však rezignuje na ohrané dramatické líčení výčitek. Své poslední dílo psal coloradský spisovatel s vědomím, že se sám vytištěné knihy nedočká. Byl tak schopen svým postavám vdechnout vzácný smířlivý odstup, s nímž se dokážou povznést nad nepříjemnosti a vychutnat si tak momenty štěstí. Jejich děti, především pak syn Addie, jsou však kategoricky proti a dají milencům ultimátum, které již nelze brát na lehkou váhu.

Chcete si přečíst knihu?Cizinci v noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruf Kent. Číst Cizinci v noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY