Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948

Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948 - Miroslav Kunštát, | I15cajalco.com

... pracovných dňoch od 8,00 hod. do 16,00 hod ... Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v ... ... . Odporúčame platbu vopred. O prípadných zmenách Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie. Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948 - Kunštát Miroslav, Šebek Jaroslav, Schmoller Hildegard - 2. svazek publikační řady Stálé konference českých a rakouských historiků ke společnému kulturnímu dědictví se věnuje Portaro - Webový katalog knihovny. System version {{portaroVersion.date | date ... Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v ... ... . System version {{portaroVersion.date | date:'d.M.yyyy H:mm:ss'}} ({{portaroVersion.branch}} {{portaroVersion.value}}) 110 Kč Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období. Sborník shrnuje příspěvky z mezinárodní vědecké konference Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období uspořádané 26.-27. října 2004 v Praze Masarykovým ústavem AV ČR, Instytutem Historii univerzity v Opolí a Historickým ústavem AV ČR. KUNŠTÁT, M. - ŠEBEK, J. - SCHMOLLER, H. (eds.): Krize, válka a nový začátek. Československo a Rakousko v období 1933-1948 (= Publikace Stálé konference českých a rakouských historiků ke společnému kulturnímu dědictví, svazek 2)....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Kunštát,
DIMENZE
11,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948.pdf

POPIS

2. svazek publikační řady Stálé konference českých a rakouských historiků ke společnému kulturnímu dědictví se věnuje složitému a dramatickému období let 1933-1948 z česko-rakouské perspektivy: na jeho počátku bylo zřízení autoritativního „stavovského státu“ v Rakousku, na jeho konci pak převzetí moci komunisty v Československu. Zvláštní pozornost je věnována tehdejším bilaterálním československo-rakouským vztahům, postavení a roli obou států v mezinárodním prostředí a samozřejmě i jejich obnovení po roce 1945. Některé studie se věnují i kontroverzním tématům, která byla v obou zemích v nedávné době živě diskutována (politický režim v Rakousku po roce 1933, odboj a kolaborace v tzv. Protektorátu Čechy a Morava, vyhnání a nucené vysídlení Němců z Československa ve vztahu k Rakousku aj.).

Chcete si přečíst knihu?Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Kunštát,. Číst Krize, válka a nový začátek Československo a Rakousko v období 1933 - 1948 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY