Tary: příběh parkouristy: Historie, současnost, tutoriály

Tary: příběh parkouristy: Historie, současnost, tutoriály - Martin Jaroš, | I15cajalco.com

...ké vesnici, se stal úspěšný youtuber, jehož kanál sleduje více než 450 000 odběratelů ... Tary - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Příběh svobody . Týdeník Echo připravil ke 30. výročí 17. listopadu 1989 zvláštní vydání o 136 stranách nazvané Příběh svobody. Obsahuje mimo jiné unikátní, dosud nepublikované protokoly z jednání Gorbačov-Jakeš (duben 1989) a Gorbačov-Havel (únor 1990) a odkrývá pozadí 17. listopadu. Kniha Tary - příběh parkouristy získala ocenění Český Bestseller za rok 201 ... E-kniha: Tary: příběh parkouristy | Knihy.ABZ.cz ... . listopadu. Kniha Tary - příběh parkouristy získala ocenění Český Bestseller za rok 2018 v kategorii Česká literatura pro děti a mládež. ... Současnost a historie Náboženství Dospívání, lidské tělo Příroda a zvířata ... Historie, současnost, tutoriály Autoři: Taras Povoroznyk, Martin Jaroš. Počet stran: 296 Vazba: paperback Formát: 170×225 mm ISBN: 978-80-750-5970-3 Doporučená cena: 349 Kč. Knihu Tary: příběh parkouristy vydalo nakladatelství XYZ. Ukázka z knihy. Stáhněte si celou ukázku. O autorovi Tary: příběh parkouristy. Martin Jaroš,Taras Povoroznyk. měkká vazba Staň se parkouristou a poznej nevšední životní příběh známého youtubera Taryho! Z kluka, který vyrůstal na ukrajinské vesnici, se stal úspěšný youtuber, jehož kanál sleduje více než 450 000…...

INFORMACE

AUTOR
Martin Jaroš,
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Tary: příběh parkouristy: Historie, současnost, tutoriály.pdf

POPIS

Staň se parkouristou a poznej nevšední životní příběh známého youtubera Taryho! Z kluka, který vyrůstal na ukrajinské vesnici, se stal úspěšný youtuber, jehož kanál sleduje více než 450 000 odběratelů. Parkour se pro něj stal symbolem svobody a volnosti. Svými videi vzbuzuje neuvěřitelný zájem o tento fenomén a motivuje mladé lidi k pohybu. Kromě spousty zábavných historek najdete v jeho knize také návody, jak správně začít s tréninkem parkouru.

Chcete si přečíst knihu?Tary: příběh parkouristy: Historie, současnost, tutoriály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Jaroš,. Číst Tary: příběh parkouristy: Historie, současnost, tutoriály Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY