Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi

Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi - Bear Grylls | I15cajalco.com

...tor: Bear Grylls Rok vydání: 2018 Vazba: Pevná s přebalem lesklá ISBN: 978-80-7549-641-6 Počet stran: 128 Rozměry: 292,0 x 222,0 x 19,0 ... Ukazy | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... ... Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls. ... jaké zvláštní tvory, národy a neuvěřitelné úkazy v sobě ukrývá. (objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi) Předmětná hesla Turistické zajímavosti - Země světa Přírodní zajímavosti - Země světa Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls. Krátké texty a úžasné fotografie vás seznámí s tím, co je na světě nejvyšší, nejhlubší, nejdivočejší, nejstudenější, ne ... Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na ... ... . Krátké texty a úžasné fotografie vás seznámí s tím, co je na světě nejvyšší, nejhlubší, nejdivočejší, nejstudenější, nejděsivější nebo ... Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls.… Podobné produkty Samonafukovací vak G21 Lazy Bag Black Nevíte co dát kamarádovi ke třicátinám? Babička slaví sedmdesátiny? Inspirujte se u nás! Originální d...

INFORMACE

AUTOR
Bear Grylls
DIMENZE
4,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi.pdf

POPIS

Objevujte ty největší extrémy naší planety s proslulým dobrodruhem, který si říká Bear Grylls. Krátké texty a úžasné fotografie vás seznámí s tím, co je na světě nejvyšší, nejhlubší, nejdivočejší, nejstudenější, nejděsivější nebo nejpodivnější. Kde zažijete nejextrémnější počasí, který pták snáší největší vejce, jaká věc nejvíc páchne, jak vypadá nejošklivější zvíře… Podívejte se s námi do všech možných koutů planety Země a budete se divit, jaké zvláštní tvory, národy a neuvěřitelné úkazy v sobě ukrývá.

Chcete si přečíst knihu?Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bear Grylls. Číst Extrémy naší planety: Objevuj nejpozoruhodnější úkazy na Zemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY