Z deníku kočičky Ťapičky

Z deníku kočičky Ťapičky - Markéta Harasimová | I15cajalco.com

...hiv Markéty Harasimové z denÍku koČiČky ŤapiČky - markÉta harasimovÁ Ťapička je bílé kotě s šedými proužky, které se právě stěhuje do nového domova ... Křest knihy Z deníku kočičky Ťapičky a autogramiáda hostů ... ... . Tam potká především kocourka Balonka, se kterým prožívá všemožná dobrodružství, ale také dvě dospělé kočky. Potrpí si na pádné dialogy, emoce a napětí. V roce 2018 vydala prvotinu pro děti, interaktivní knížku Z deníku kočičky Ťapičky (Bookmedia), pravidelně vystupuje se svým kulturním programem na různých scénách, spolupracuje s řadou známých umělců, a v roce 2017 založila vlastní nakladatelství MaHa. Kniha Z deníku kočičky Ťapičky se 6. 3. 2018 křtila v knihkupectví Knihy Dobrovský na pražském Václavském náměstí. Dáda Patrasová, Slávek Boura, Št ... Markéta Harasimová - čtení (Z deníku kočičky Ťapičky ... ... . Kniha Z deníku kočičky Ťapičky se 6. 3. 2018 křtila v knihkupectví Knihy Dobrovský na pražském Václavském náměstí. Dáda Patrasová, Slávek Boura, Štěpánka Duchková, Michal Nesvadba, Markéta Harasimová Dobrý večer, dnes pro Vás máme autorské čtení spisovatelky Markéty Harasimové (Z deníku kočičky Ťapičky). Ať se líbí.... O čem je kniha Z deníku kočičky Ťapičky? Kočička Ťapička je malé zvědavé kotě, které se zrovna stěhuje do nového domova. Tam na ni čekají dvě velké kočky - Píša a Týnka, ale také kocourek Balonek, se kterým se hned skamarádí. Obě dvě koťata musí nejprve přijít na to, jak si získat přátelství Píši a Týnky....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
12,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Z deníku kočičky Ťapičky.pdf

POPIS

Ťapička je bílé kotě s šedými proužky, které se právě stěhuje do nového domova. Tam potká především kocourka Balonka, se kterým prožívá všemožná dobrodružství, ale také dvě dospělé kočky. Jak si získat jejich přátelství? Musí si ho přece zasloužit, ale i na to koťata přijdou. A že se jim pomoc Týnky a Píši bude často hodit! Kniha je interaktivní a děti v ní kromě příběhu najdou také úkoly, ve kterých budou hledat rozdíly, vybarvovat omalovánky nebo pomáhat Ťapičce najít cestu ven z bludiště. Díky větším písmenům je knížka vhodná také pro první čtení malých školáků.

Chcete si přečíst knihu?Z deníku kočičky Ťapičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Z deníku kočičky Ťapičky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY