Dvojčata na stopě - Tajemný kód

Dvojčata na stopě - Tajemný kód - Josef Hendrych | I15cajalco.com

...y, který mu visí v pokoji, objeví zvláštní kód ... Dvojčata na stopě - Tajemný kód - Josef Hendrych - Lali.cz ... . Touha po jeho rozluštění odstartuje neuvěřitelné dobrodružství … Detektivka pro ty, kdo mají rádi záhady a luštění a chtějí se do řešení případu sami zapojit! Objednávejte knihu Dvojčata na stopě - Tajemný kód v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Knihy Beletrie pro děti a mládež Dobrodružství, western 9 až 12 let Dvojčata na stopě Tajemný kód. Dvojčata na stopě Tajemný kód. Josef Hendrych. ... Dvojčata na stopě Tajemný kód - Josef Hendrych — Kniha.cz ... . Dvojčata na stopě Tajemný kód. Josef Hendrych. Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana ... Dvojčata na stopě - Tajemný kód Josef Hendrych Nakladatel: Fragment 2019 Kniha: Dvojčata na stopě: Tajemný kód (Josef Hendrych). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty, která přijela na návštěvu až z daleké Austrálie. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana Štajna. Na obraze s výjevem alchymistické dílny, který mu visí v pokoji, objeví zvláštní kód. Touha po jeho rozluštění odstartuje ... Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje Dvojčata na stopě Tajemný kód od Josef Hendrych v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana Štajna. Na obraze s výjevem alchymistické dílny, který mu visí v pokoji, objeví zvláštní kód. Touha po jeho rozluštění odst Název: Dvojčata na stopě 2 - Tajemný kód. Autor: Josef Hendrych. Ilustrátor: Bohumil Fencl. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253 ... Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty, která přijela na návštěvu až z daleké Austrálie. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana Štajna. Na obraze s výjevem alchymistické dílny, kte...

INFORMACE

AUTOR
Josef Hendrych
DIMENZE
12,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojčata na stopě - Tajemný kód.pdf

POPIS

Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana Štajna. Na obraze s výjevem alchymistické dílny, který mu visí v pokoji, objeví zvláštní kód. Touha po jeho rozluštění odstartuje neuvěřitelné dobrodružství … Detektivka pro ty, kdo mají rádi záhady a luštění a chtějí se do řešení případu sami zapojit!

Chcete si přečíst knihu?Dvojčata na stopě - Tajemný kód ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hendrych. Číst Dvojčata na stopě - Tajemný kód Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY