Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny

Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny - Milan Smrž | I15cajalco.com

...životní prostředí a ekologie. Kniha Energie v přírodě a v nás ... Ai tot timpul nasul infundat? Iata afectiunile de care poti suferi ... . Autor navrhuje hledat řešení, modely a systémová uspořádání v přírodě a v její moudrosti. Dokládá přírodní kreativitu a mapuje možné cesty alternativ. Milan Smrž Energie v přírodě a v nás (o šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny). See more of Energie v přírodě a v nás on Facebook. Co nás učí zvířataobjevte svou duchovní... Energie v přírodě a v násO šalebné svůdnosti tradice... Ú ... Doi elevi cu mase diferite se afla intr-un copac avind energii... ... ... Energie v přírodě a v násO šalebné svůdnosti tradice... Úvod do teorie bezpečnostiNekonvenční pohledy na... Naša ekipa nedavno je posetila specijalni rezervat prirode Zasavicu. Pogledajte šta smo tamo zabeležili i zašto bi trebalo da i sami obiđete to neobično mesto. Ovakvih mesta na Balkanu je bilo osam. Jedno od njih je današnji specijalni rezervat prirode Zasavica. iReferáty.cz je internetová databáz...

INFORMACE

AUTOR
Milan Smrž
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny.pdf

POPIS

Centrální myšlenkou knihy je nutnost fundamentální změny našeho života založená na kritice současné ekologicky i sociálně devastující ekonomiky a životního stylu bohaté části světa. Autor navrhuje hledat řešení, modely a systémová uspořádání v přírodě a v její moudrosti. Dokládá přírodní kreativitu a mapuje možné cesty alternativ. Kriticky hodnotí panující technooptimizmus a doporučuje cestu zjednodušení života, přijetí jiných kritérií úspěchu a štěstí, filozofii nerůstu a důraz na rozvoj osobních i společenských vztahů. Identifikuje stavební kameny nového uspořádání společnosti, v níž by dominovalo decentralizované a nedominující uspořádání.

Chcete si přečíst knihu?Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Smrž. Číst Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY