Lidé lži: Psychologie lidského zla

Lidé lži: Psychologie lidského zla - M. Scott Peck | I15cajalco.com

...s objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Lidé lži Psychologie lidského zla - Artforum ... . 33 prodejen po celé ČR M. Scott Peck (1936-2005) vycházel z bohaté terapeutické praxe a snažil se formulovat, v čem tkví podstata lidského zla. Výrazné příběhy lidí v knize Lidé lži (dostupné i jako e-kniha), s nimiž se během své praxe setkal, doplnil o rozbor otázek narcismu, kolektivní viny a také o povaze exorcismu a posedlosti.Přestože často zlo vnímáme jako záležitost historick ... Lidé lži - Psychologie lidského zla - Knihy.ABZ.cz ... .Přestože často zlo vnímáme jako záležitost historických ... Slavná kniha psychologa M. Scotta Pecka, autora známých titulů Nevyšlapanou cestou, Postel u okna či V jiném rytmu, obrací svou pozornost k jednomu z největších témat lidského života - k otázce zla. Slavná kniha psychologa M. Scotta Pecka, autora známých titulů Nevyšlapanou cestou, Postel u okna či V jiném rytmu, obrací svou pozornost k jednomu z největších témat lidského života - k otázce zla. Projevy lidského zla a jeho podstatu zkoumá jak z vědeckého, psychologického a psychiatrického hlediska, tak z pohledu široce chápaného křesťanství. Lidé lži Psychologie lidského zla . M. Scott Peck; M. Scott Peck . 4,9 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Detektívky Novely, poviedky, antológie Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Portál, 2018. Na sklade ... Psychologie; Lidé lži - Psychologie lidského zla. Celkové hodnocení ... Lidé lži : psychologie lidského zla / Hlavní autor: Peck, M. Scott 1936-2005 Vydáno: (1996) Primární terapie : jak získat přístup k potlačeným pocitům a využít jejich energii k uzdravení / Hlavní autor: Janov, Arthur, 1924- Vydáno: (2014) Lidé lži Psychologie lidského zla Peck Scott M. Slavná kniha psychologa M. Scotta Pecka, autora známých titulů Nevyšlapanou cestou, Postel u okna či V jiném rytmu, obrací svou pozornost k jednomu z největších témat lidského života k otázce zla. Projevy lidského zla a jeho podstatu zkoumá jak z vědeckého, psychologického a ... Přinášíme vám ukázku z knihy Lidé lži, kterou vydalo nakladatelství Portál. Nebezpečí psychologie zla. Na tom, že jsme dosud nevyvinuli psychologii zla, mají podíl různé důvody. Psychologie sama je velmi mladým vědním oborem a nemůžeme očekávat, ...

INFORMACE

AUTOR
M. Scott Peck
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Lidé lži: Psychologie lidského zla.pdf

POPIS

Slavná kniha psychologa M. Scotta Pecka, autora známých titulů Nevyšlapanou cestou, Postel u okna či V jiném rytmu, obrací svou pozornost k jednomu z největších témat lidského života – k otázce zla. Projevy lidského zla a jeho podstatu zkoumá jak z vědeckého, psychologického a psychiatrického hlediska, tak z pohledu široce chápaného křesťanství. Autor vychází ze své bohaté terapeutické praxe, živě přibližuje několik výrazných příběhů, s nimiž se během své práce setkal, včetně účasti na exorcismu, a rozbor problému lidského zla rozšiřuje o otázky narcismu, kolektivní viny, pohodlnosti a lhostejnosti. Peckův odborný zájem nezůstává jen u analýzy, vede k úvahám o osobní spiritualitě člověka a zdůrazňuje zásadní roli lásky a dobra jak v životě, tak v terapeutické práci.

Chcete si přečíst knihu?Lidé lži: Psychologie lidského zla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M. Scott Peck. Číst Lidé lži: Psychologie lidského zla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY