Tvář mojí dcery

Tvář mojí dcery - Kathryn Croftová | I15cajalco.com

...kladatel: Ikar EAN: 9788024934860 ISBN: 978-80-249-3486- Originál: The Girl You Lost Překlad: Kordíková, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Tvář mojí dcery - Kathryn Croftová | Kniha na Alza.cz ... . vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Hledáte Tvář mojí dcery od Kathryn Croftová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 1) A. Marsons: O ... Tvář mojí dcery - Kathryn Croftová | Kniha na Alza.cz ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Hledáte Tvář mojí dcery od Kathryn Croftová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 1) A. Marsons: Otevřený hrob 2) S. K. Tremayne: Dítě ohně 3) K. Croft: Tvář mojí dcery 4) W. R. Fortschen: Vteřinu poté 5) L. Nugent: V úkrytu 6) I ... Tvář mojí dcery postrádá jakékoliv hluché místo a budete knihu číst, dokud se nedozvíte celou pravdu. Pro mě, jako matku, je neskutečná představa, že bych měla přijít o dítě. Nikdy bych se z té rány nevzpamatovala a nikdy bych nepřestala doufat. O autorce Kathryn Croftové toho příliš nevíme a nemůžeme tedy tušit, co očekávat od prvotiny, která vešla na náš trh s názvem Tvář mojí dcery.Příslib napínavého thilleru mě ovšem nenechává chladným a knihu jsem vzala do ruky. TVÁŘ MOJÍ DCERY. Originální název: The Girl You Lost (2016) Autorka: Kathryn Croft Překlad: Jana Kordíková Nakladatelství: Ikar Rok vydání v ČR: 2018 Počet stran: 296. Tvář mé dcery je velmi emotivní příběh manželského páru Simone a Matta, jímž někdo před lety unesl z parku půlroční dceru. Ani po 18 letech se ... Tvář mojí dcery Televizní reportérce Simone Porterové byla před osmnácti lety unesená půlroční dcerka Helena. Byť si Simone i její manžel Matt po této obrovské ráně dokázali postupně znovu vybudovat společný život, bolest z utrpěné ztráty je nikdy neopustila. Kathryn CroftováThriller u kterého rozhodně neusnete. Dokonale sepsaný příběh o vztahu matky a její unesené půl roční dcerky, která se po 18-ti letech znovu objeví ... aspoň na chvilku ...Konec knihy Vás vyvede z míry ... Doporučuju - ještě te... Televizní reportérce Simone Porterové byla před osmnácti lety unesená půlroční dcerka Helena. Byť si Simone i její manžel Matt po této obrovské ráně dokáza...

INFORMACE

AUTOR
Kathryn Croftová
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvář mojí dcery.pdf

POPIS

Televizní reportérce Simone Porterové byla před osmnácti lety unesená půlroční dcerka Helena. Byť si Simone i její manžel Matt po této obrovské ráně dokázali postupně znovu vybudovat společný život, bolest z utrpěné ztráty je nikdy neopustila. Pak se však po všech těch letech zničehonic objeví mladá žena jménem Grace a tvrdí, že má o Heleně informace. Může jí Simone důvěřovat? A kdo vůbec Grace jet? Dívka zmizí stejně nečekaně, jako se objevila – a Simone se pouští do zoufalého pátrání. Čím více se přibližuje k pravdě, tím větší nebezpečí jí hrozí. Před osmnácti lety přišla o dítě. Přijde při jeho hledání i o život?

Chcete si přečíst knihu?Tvář mojí dcery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathryn Croftová. Číst Tvář mojí dcery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY