Lagom – tajemství spokojeného života

Lagom – tajemství spokojeného života - Niki Brantmarková | I15cajalco.com

...spokojeného života - Brantmarková Niki, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lagom - Tajemství spokojeného života - Brantmarková Niki ... E-kniha: Lagom - tajemství spokojeného života | Knihy.ABZ.cz ... . Lagom - Tajemství spokojeného života - Niki Brantmarková Stačí pár drobných změn v každodenním rytmu a získáte čas na věci, které jsou pro vás v životě nejcennější. Lagom, švédské slovo, které znamená ani moc, ani málo, nebo také všeho s mírou. Odhalte tajemství spokojeného života LAGOM . Výraz LAGOM je široký pojem, hluboce zakořeněný ve švédské duši. Často se volně překládá jako "všeho ... Lagom - Wikipedie ... . Odhalte tajemství spokojeného života LAGOM . Výraz LAGOM je široký pojem, hluboce zakořeněný ve švédské duši. Často se volně překládá jako "všeho s mírou" případně "ani moc, ani málo".Pojem se týká v nalezení té pravé "životní" rovnováhy, která je pro každého člověka ta správná a optimální. Toto slovo se dá zkrátka použít v téměř v ... Lagom - Švédský způsob života 2018; Lagom: Švédské umění života v rovnováze 2019; Žijme lagom - Inspirujte se švédským životním stylem 2018; Kniha Lagom - tajemství spokojeného života je v vinlit.sk - Lagom (Tajemství spokojeného života) 19.4.2018 Dánske hygge či lykke verzus švédske lagom - v čom sa tieto pojmy odlišujú? V súčasnosti trh zaplavujú knihy majúce v názve tieto slová, ktoré sú väčšinou doplnené podnázvom sľubujúcim šťastný a spokojný život. Ukázka z knihy Lagom - Tajemství spokojeného života. Z příjemné brožované Lagom publikace sympatického menšího rozměru, kde všeho je zkrátka tak akorát, představuje autorka švédský životní styl. Získáte poměrně ucelenou představu všech oblastí života, řadu zajímavých tipů, kterými se můžete nechat inspirovat. BRANTMARKOVÁ, N. Lagom - tajemství spokojeného života. 1. vyd. Brno: Albatros Media a.s., 2018. ISBN 978-80-265-0723-9. Share. Tweet. Navštivte i naše spřátelené stránky www.coollearning.cz, kde se v rubrice BLOG můžete dočíst o zajímavé odborné literatuře či tipech, jak se efektivně naučit cizí jazyk jako samouk. E-kniha: Lagom - tajemství spokojeného života - Niki Brantmarková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Odhalte tajemství spokojeného života LAGOM . Výraz LAGOM je široký pojem, hluboce zakořeněný ve švédsk...

INFORMACE

AUTOR
Niki Brantmarková
DIMENZE
10,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Lagom – tajemství spokojeného života.pdf

POPIS

Lagom, švédské slovo, které znamená ani moc, ani málo, nebo také všeho s mírou. Zkrátka akorát. Lagom je životní styl. Představuje filozofii, jež prostupuje všechny sféry života – promítá se do rodiny, partnerských vztahů, práce, výchovy dětí a také do vztahu k přírodě. Lagom vás naučí nacházet potěšení a krásu ve zdánlivě jednoduchých věcech a vychutnat si radosti života bez zbytečného přepychu.

Chcete si přečíst knihu?Lagom – tajemství spokojeného života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Niki Brantmarková. Číst Lagom – tajemství spokojeného života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY