Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt

Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt - František Kruml | I15cajalco.com

... přichází smrt / František Kruml. -- Vydání první Praha : Volvox Globator, 2017 ... Knihy František Kruml | Dobré Knihy.cz ... . -- 630 stran ; 21 cm. -- ISBN 978-80-7511-381-8. Signatura: A0-53552 Devítileté cykly jsou spojovány s návraty určitých situací, témat či motivů. Motivem, který by se mohl v roce 2020 vrátit, by mohlo být i obnovení umírání úřadujících amerických prezidentů zvolených v cyklu dvaceti roků. Zdroj: z knihy "Pán návratů: Osudové cykly aneb Jak přichází smrt". VG 174 - ... Knihy František Kruml | Dobré Knihy.cz ... . Zdroj: z knihy "Pán návratů: Osudové cykly aneb Jak přichází smrt". VG 174 - Pán návratů - osudové cykly aneb Jak přichází smrt Autor: František Kruml Nakladatelství: Volvox Globator Pythagorejci spojovali učení o věčném návratu s číslem 9, které symbolizuje „konec". Kniha se zabývá problematikou „devítiletých cyklů". Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0...

INFORMACE

AUTOR
František Kruml
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt.pdf

POPIS

Na základě sledování cykličnosti času a pozorování opakujících se jevů na obloze, především pak z pozorování babylónských astrologů, vzniklo učení o věčném návratu. Také numerologie zastává představu, že vše se děje rytmech a cyklech. Podobně jako astrologie dělí i numerologie lidský život na různé fáze a předpovídá budoucnost podle návratů. Při předpovídání budoucnosti pracuje kromě jiného také s devítiletými cykly. Určité motivy a situace, vyjádřené číselnými hodnotami osobních roků, se mají opakovat v intervalech devíti let, tedy např. ve věku 9, 18, 27, 36 let. S každým devítiletým cyklem může takový návrat nabývat na intenzitě. To se samozřejmě týká i „smrtících návratů“, opakujících se motivů ohrožení života, umírání a smrti. V první části knihy autor demonstruje fungování devítiletých cyklů na příkladech osudů několika známých a slavných osobností. Ve druhé pak vysvětluje široké historické souvislosti, týkající se astronomie, astrologie, kalendářních systémů, příslušných božstev, způsobů věštění atd.

Chcete si přečíst knihu?Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kruml. Číst Pán návratů: Osudové cykly aneb jak přichází smrt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY