Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší

Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší - - | I15cajalco.com

...také veršovánky nové, jež se k vám dostávají poprvé ... Texty rikadel pro nejmensi levně | Blesk zboží ... . Zlatá kniha říkadel - veršovánky a omalovánky pro nejmenší. neznámý ... Zlatá kniha říkadel - veršovánky a omalovánky pro nejmenší ... Zlatá kniha říkadel. Kdo napsal knihu Zlatá kniha říkadel? Autorem je Miloš Nesvadba, Markéta Stinglová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Veršovánky a omalovánky pro nejmenší. Kontakty Prodej ... Omalovánky | Bazar knih | Databáze knih ... . Veršovánky a omalovánky pro nejmenší. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Zlatá kniha říkadel. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 229,00 Xyz Zlatá kniha říkadel - kolektiv autorů . Kniha - 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V této krásné zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršovánky nové, jež se k vám dostávají poprvé.Děti si jistě rády před spaním nebo při odpolední hře vyslechnou ... Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší (978-80-7505-901-7) Kniha - 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V této krásné zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršo... Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší (978-80-7505-901-7) Kniha - 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V této krásné zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršovánky nové, jež se k vám dostávají poprvé. Zlatá kniha říkadel. ... Veselá říkadla, hádanky a omalovánky pro nejmenší. Ivica Augustýnová. Velká kniha říkadel přináší spoustu hádanek a veršů pro nejmenší, které si děti rychle oblíbí. Pestr... 129 Kč 116 Kč Pojď s koťaty do pohádky. Velká kniha říkadel přináší spoustu hádanek a veršíků pro nejmenší, které si děti jistě rychle oblíbí. Pestrou škálu říkanek doprovodila autorka, známá slovenská ilustrátorka, bezpočtem roztomilých ilustrací, které dětem usnadní a dospělým zpestří čtení veršovaných textů a hádanek. Kniha na prodej: Nesvadba, Miloš: Zlatá kniha říkadel - veršovánky a omalovánky pro nejmenší, 2007. Cena 77 Kč. Antikvariát 11 Zlatá kniha říkadel. Nesvadba Miloš ... Veršovánky a omalovánky pro nejmenší: EAN: 9788087021545: 139 Kč ... Zlatá kniha říkadel V této krásné zlaté knize pro ... V této krásné zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršovánky nové, jež se k vám dostávají poprvé. Děti si jistě rády před spaním nebo při odpolední hře ... V nové zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršovánky nové, j...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší.pdf

POPIS

V této krásné zlaté knize pro nejmenší i jejich rodiče najdete stará česká říkadla, která důvěrně znají už generace našich babiček, ale také veršovánky nové, jež se k vám dostávají poprvé. Děti si jistě rády před spaním nebo při odpolední hře vyslechnou nebo přečtou nejen tradiční říkanky o kočičce a myši, poštovském panáčkovi, rozbité peci nebo princezničce na bále, ale i básničky o rozmrzelé sovičce, Jardovi, co ztratil brýle, nebo Madle, co chtěla stihnout autobus.

Chcete si přečíst knihu?Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zlatá kniha říkadel: Veršovánky a omalovánky pro nejmenší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY